$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,15
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Yürek Burkan Haber, Şehit Eşinin Acısına Dayanamadı!

Tunceli’ye bağlı Pülümür İlçesi’nde Sikorsky tipi helikopterin düşmesi sonucunda şehitlik mertebesine ulaşan ve 20 Nisan 2017 tarihinde Bigadiç’in Değirmenli Köyü’nde defnedilen polis memuru 48 yaşındaki Ekrem Dereli’yle aynı yaşta olan hasta eşi Rebia Dereli hayata gözlerini yumdu. Rebia Dereli’nin 81 gün sonra bugün, Değirmenli Köyü’nde eşinin yanında toprağa verileceği iletildi. Dereli çiftinin evlatları 19 yaşındaki Betül Dereli ve 17 yaşındaki Enes Dereli 3 ay içerisinde hem annelerini hem de babalarını kaybetmenin acısını yaşadı.

Yürek Burkan Haber, Şehit Eşinin Acısına Dayanamadı!
  • 10.07.2017

Parkinson hastası olan, yürümekte zorlanan ve eşinin ölümü sonrası sağlığı daha da bozulan, iki çocuk annesi Rebia Dereli, geçen perşembe günü rahatsızlanarak Balıkesir Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kalp rahatsızlığı da olan Dereli, Yoğun Bakım Ünitesi’ndeki tüm müdahalelere karşın dün akşam yaşamını yitirdi.

20 Nisan’da hasta haliyle eşini son yolculuğuna uğurlayan ve bu acıya daha fazla dayanamayan Rebia Dereli’nin, 81 gün sonra bugün, Değirmenli Köyü’ndeeşinin yanında toprağa verileceği bildirildi.

Dereli çiftinin çocukları 19 yaşındaki Betül Dereli ve 17 yaşındaki Enes Dereli 3 ay içinde anne ve babalarını kaybetmenin acısını yaşadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ