$ DOLAR → Alış: 5,57 / Satış: 5,60
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Yeni Sistemler Yurtdışına İhraç Edilecek!

Uluslararası anlamda çok sayıda projede kendini gösteren URTİM, yeni geliştirdiği ve kalıp işini 1/3’ne indiren yeni ve güncel sistemlerini Avrupa, Amerika ve Ortadoğu ülkelerine ihraç etmek için kollarını sıvadı.

Yeni Sistemler Yurtdışına İhraç Edilecek!
  • 25.05.2017

Tüyap Kongre Merkezi’nde bu yıl 40.kez yapılan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da çok sayıda yeni ürünün sergilenmesine olanak sağladı. 23 – 27 Mayıs tarihleri arasında dünya üzerinde yer alan 105 farklı ülkeden fuar alanına ziyarete gelen ziyaretçilere kapı açan fuara, yerli ve yabancı 1.250 firma katılım gerçekleştirdi. 18.640 ürünün sergilendiği fuara yaklaşık olarak 120.000 ziyaretçinin gelmesi öngörülüyor.

Aralarında Haydar Aliyev Kültür Merkezi, Tüpraş Rafinerisi, Çamlıca Camii ve Fildişi Sahili Konsolosluk Binası gibi çok sayıda projelerinin bulunduğu ve büyük projelere hizmet veren URTİM Kalıp ve İskele Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Urfalılar, inşaatlarda çok daha pratik sistemleri sağlayabilmek amacı güderek, 6 farklı yeni sistem altına imza attıklarını kaydetti.

Urfalılar, 2 yıllık AR – GE Çalışmalarının ardından üretimini gerçekleştirdikleri sistemin iş gücü ve zaman açısından çok büyük avantajlar sağladığı konusuna değindi.

Bu ürünleri özellikle Avrupa, Amerika ve Ortadoğu ülkelerine ihraç etmek amacıyla ürettiklerinin altını çizen Serdar Urfalılar, Fuarın kendi açılarından çok verimli bir şekilde geçtiğini, AR – GE çalışmalarının sonucunda ekilen fidanların meyve vermeye başladığını vurguladı. 2 yıl devam eden AR – GE sonucu olarak PROPEX adı verilen yeni sistemi tasarladıklarının altını çizen Urfalılar, Aynı zamanda hızlı ve kolay kurulabilen, işçilikte %30 oranında azalma sağlayacak bir panel sistemi meydana getirdiklerini vurguladı.

Pratik bir şekilde kurulumu ve erken sökümü ile zaman tasarrufu sağlayan bu sistemin, Eski kalıbı sökebilmek için istenilen büyük işçiliği ortadan kaldırdığına, hızlı bir şekilde sökülebildiğine dikkat çekti.  Bu sistem sayesinde kurulum 2 kişiyle birlikte çok rahat bir şekilde yapılabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ