$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

Vali Süleyman Kamçı, Felahiye’de Muhtarlarla Bir Araya Geldi!

Vali Süleyman Kamçı, Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları kapsamında Felahiye’ye bağlı olan mahallelerin muhtarlarıyla buluşarak, sorun ve taleplere kulak astı.

Vali Süleyman Kamçı, Felahiye’de Muhtarlarla Bir Araya Geldi!
  • 23.03.2017

Felahiye İlçesi ziyareti çerçevesinde Vali Kamçı, ilk olarak Felahiye Kaymakamlığına bir ziyaret düzenledi. Kaymakam Nazlı Demir, Belediye Başkanı Vural Coşkun, İlçe Jandarma Komutanı, ilçe Emniyet Amiri ile daire amirleri ve personel tarafından bizzat karşılanan Süleyman Kamçı, kaymakamlıkla ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik durumunun yanında eğitim, sağlık, ulaşım, tarım, hayvancılık, altyapı ve üst yapı durumlarına yönelik Kaymakam Nazlı Demir’den ayrıntılı bilgi aldı.

Vali Kamçı, ilçeye yönelik aktarılan detaylı bilgi sonrasında, U16 Türkiye Şampiyonası ve Okullar Arası Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 100 metre uzun atlama müsabakasında Türkiye 1.si olan Öznür Özkuzugüdenli ve U14 Türkiye Şampiyonasında gülle atmada Türkiye 3. olan Kübra Eker’le bir araya geldi.

Gençlerin bu başarılarından dolayı gurur ve mutluluk duyduğunun altını çizen Kamçı, iki sporcuyu da bu başarılardan dolayı tebrik ederek hediye verdi.

Felahiye Belediyesi’ne de bir ziyaret düzenleyen Kamçı, Vural Coşkun’dan Belediyenin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından ise yapımı devam eden 10 Yataklı Felahiye İlçe Entegre Hastanesi’ne inceleme yapmak amaçlı giden Vali Kamçı, hastanenin geldiği son konumda bilgi aldı.

Ardından ise Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Felahiye ilçesinde yer alan mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, mahallelerin dertlerini, taleplerini, sıkıntılarını, isteklerini dinledi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ