$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

Vali Süleyman Kamçı, 2. Ana Bakım Merkezi Müdürlüğü’ne Ziyaret Düzenledi!

Vali Süleyman Kamçı, 2. Ana Bakım Merkezi Müdürlüğü’ne ziyaret düzenleyerek, alan üzerinde detaylı incelemeler yaptı.

Vali Süleyman Kamçı, 2. Ana Bakım Merkezi Müdürlüğü’ne Ziyaret Düzenledi!
  • 15.03.2017

Garnizon Komutanı olan Tuğgeneral Ercan Teke, 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tuğgeneral Selçuk Aygün ile 2. Ana Bakım Merkezi’ne ziyaret düzenleyen Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’yı, 2. Ana Bakım Merkezi Komutanı Albay Tufan Türkoğlu ve rütbeli personeller kapıda karşıladılar.

Ziyaret kapsamında ilk olarak Şeref Defteri altına bir imza atan Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, ardından 2. Ana Bakım Merkezi Komutanı olan Türkoğlu’nun makamına geçti ve incelemelerde bulunup, bilgi aktarımı yapılan isim oldu.

2. Ana Bakım Merkezi Komutanı Türkoğlu, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’ya yapmış olduğu bu nezih ziyaretten dolayı bol bol teşekkürlerini iletti ve bu kapsamda 2. Ana Bakım Merkezi Müdürlüğü’ne yönelik Vali Süleyman Kamçı’ya brifing verdi.

2. Ana Bakım Merkezi Komutanı Türkoğlu’nun, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’ya vermiş olduğu brifing ardından ise, Vali Kamçı ve Komutanlar M60 tankları üzerinde incelemelerde bulundular. Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, söz konusu Merkeze yaptığı ziyaret sonrasında, 2. Ana Bakım Merkezi Müdürlüğü’nden ayrıldı.

Tankların yanında detaylı konuşmalar gerçekleştiren, Vali Süleyman Kamçı ve Komutan Türkoğlu’nun konuşmalarının ne olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, yapmış olduğu incelemeler sonrasında çok minnettar kaldığını ve bu kapsamda Türkoğlu’na teşekkür ettiğini açıklarken, aynı şekilde Türkoğlu’da Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’nın gerçekleştirmiş olduğu bu nezih ziyaretten dolayı teşekkürlerini Kamçı’ya iletti.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ