$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Vali Kamçı’ya, Deprem Haftası Ziyareti Düzenlendi!

Vali Süleyman Kamçı, 1-7 Mart Deprem Haftası sebebiyle İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Osman Atsız’ı ve çalışan personellerini makamında ağırladı.

Vali Kamçı’ya, Deprem Haftası Ziyareti Düzenlendi!
  • 03.03.2017

AFAD’tan sorumlu olan Vali Yardımcısı Zekeriya Güney’inde yer aldığı ziyaret kapsamında konuşma yapan Kamçı, deprem hazırlıklarının koordine edilmesinde büyük rol oynayan ve afet durumlarında ilk akla gelen ve herkesin sevgisini, saygısını kazanmış olan AFAD’ın ne denli kapsamlı çalışmalar yaptığını vurguladı.

Vali Kamçı, varlığının önemi en fazla felaket dönemlerinde kendini göstermekte olan teşkilatlar arasında ilk sırada gelmekte olan AFAD’ın hem teşkilat yapısı hem de teknik donanım olarak son zamanlar içerisinde çok büyük değişiklikler içerisine girdiğini belirterek, fonksiyonel bir yapıya kavuşmuş olan AFAD’ın tüm felaket durumlarına yönelik hazırlığının bulunduğunu belirtti.

Vali Kamçı, son dönemler içerisinde Türkiye üzerinde yaşanmakta olan depremleri hatırlatarak, depremler yaşanmadan evvel tedbirler alınmasının çok büyük önem arz ettiğini belirtti. Felaketlerin Türkiye’den uzak durması dileğinde bulunan Kamçı, ihtiyaç duyulan durumlarda ise AFAD’ın yokluğunun yaşanmamasını da diledi.

AFAD Müdürü Osman Atsız’da 1-7 Mart tarihleri arasında kutlaması yapılmakta olan Deprem Haftası sebebiyle eğitim seferberliklerinin hızlı bir şekilde devam etmekte olduğunun altını çizerek, bu hafta içerisinde yapılacak olan organizasyon ve etkinliklere yönelik Vali Kamçı’ya bilgi aktarımında bulundu. Ziyaret kapsamında geçen diyaloglar sohbet kıvamındaydı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ