$ DOLAR → Alış: 5,37 / Satış: 5,39
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

TÜBİTAK 48. Lise Öğrencileri Arası Proje Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi!

Erciyes Üniversitesi’nde gerçekleştirilen TÜBİTAK 48. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Kayseri Bölge Yarışması’na katılımlarını gerçekleştiren projelerin ödül töreni, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu kapsamında yapıldı.

TÜBİTAK 48. Lise Öğrencileri Arası Proje Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi!
  • 31.03.2017

Törene katılım gerçekleştirenler arasında, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Karamehmet Yıldız, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tekin, ERÜ Kayseri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hamdi Taplak, ERÜ Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Aynur Hasoğlu, TÜBİTAK Kayseri Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Sebahattin Ünalan, TÜBİTAK Kayseri Bölge Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Oğuz Demiryürek’in yanı sıra çok sayıda öğretmen ve öğrenci bulunmaktaydı.

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan TÜBİTAK Kayseri Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Sebahattin Ünalan, öğrencilerin proje üretimi yapmak için, teşvik edilmesinin ve sonuna kadar destek verilmesinin çok gerekli olduğunu vurguladı. Lise öğrencilerinin projelerin sergilendiği söz konusu bu yarışmanın 48 senedir aralıksız bir biçimde devam ettiğinin altını çizen Ünalan, Bu yıl Ankara’ya yollayacak oldukları proje sayısının 17 adet olduğunu vurguladı. Fakat isteklerinin bu söz konusu projeleri artırmak olduğunu belirten Ünalan, bunun için öğretmenlerin, öğrencileri teşvik etmesi gerektiğini belirtti.

Konuşmaların sonrasından ise derece yapan öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ