$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

Tekden Fen ve Anadolu Lisesi’nden YGS’de Yüksek Başarı!

Tekden Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Tekden, Tekden Fen ve Tekden Anadolu Lisesi’nde YGS’de derece yapmış olan öğrencilerle buluştu.

Tekden Fen ve Anadolu Lisesi’nden YGS’de Yüksek Başarı!
  • 04.04.2017

Tekden Fen ve Anadolu Lisesi Konferans Salonu kapsamında düzenlenen etkinlikte konuşma gerçekleştiren Tekden Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Tekden, öğrencilerle sohbet ve diyalog havasında geçen muhabbete girdi.

Tekden, Kendinin buraya her geldiğinde, her gelişinde de öğrencileri gördüğünde heyecanının direkt olarak artış gösterdiğini belirtti. Bunun öğrencilere olan sevginin, güvenin ve itimadın sebebinden doğduğunun altını çizen Tekden, Bu coşku ve heyecanın tören esnasında da son derece bulunduğunu aktardı ve Allah’tan her günü bu şekilde coşkulu ve heyecanlı geçirmesini diledi.

Ortada muhteşem bir başarının varlığından bahseden Tekden, YGS’den 1 hafta önce son sınıftaki arkadaşlarıyla bir araya geldiğinin altını çizen Tekden, yapmış oldukları sohbetin çok güzel ve akıcı geçtiğini aktardı. Bu başarıyı aslında orada farkettiğinin altını çizen Tekden, İlk yüze 5 kişinin girdiğini, ilk bine 25 kişinin girdiğini, 128 arkadaşın hepsinin son derece başarı sahibi olduğunun altını çizdi.

Hepsinin kurumlarının gözbebeği olduğunu belirten Tekden, Diğer öğrencilerinde, mezun olacak olan öğrencilerin arkalarından gelip bu başarıyı devam ettirmelerini istedi.  Konuşmanın sonrasından YGS’de derece yapmış olan öğrencilere takdim edildi ve sohbet edildi. Tekden Fen ve Anadolu Lisesi YGS’de devrim yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ