$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Sürücüsü Olduğu Hafriyat Kamyonunun Altında Can Verdi!

47 yaşındaki adam, hafriyat kamyonunun altında can verdi.

Sürücüsü Olduğu Hafriyat Kamyonunun Altında Can Verdi!
  • 31.01.2018

Kocaeli’ye bağlı İzmit ilçesi sınırlarında, mezbahada çalışmakta olan bir kişi, kendi sürmekte olduğu hafriyat kamyonunun altında kalarak hayata gözlerini yumdu. Cenazenin üstüne kapanan eşinin ağıtları ve bağrışları, yürek burktu.

Kamyonuyla, İzmit ilçesi sınırlarında yer alan Karadenizler Mahallesi, Solaklar Yolunun hemen üzerinde yer alan mezbahanın içerisine gübre döken Hüseyin Gümüş (47) ne olduğu belli olmayan bir sebepten dolayı araçtan aşağı indi.

Gümüş araçtan iner inmez kamyon hareket etmeye başladı. Hareket etmeye başlayan kamyona tekrar binmek isteyen Hüseyin Gümüş’ün ayağı kaydı ve kamyonun altında kaldı. Feci ve korkunç bir şekilde hayata gözlerini kapatan Gümüş, mezbahada çalışan diğer işçilerin durumu fark etmesi üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, Gümüş’ün hayatını kaybettiğini belirledi. Gümüş’ten haber alamadığı için hemen mezbahaya gelen eşi ve çocukları ise Gümüş’ü o halde görünce sinir krizi geçirdiler. Cenazenin üstüne kapanan eşi, “Yaktın bizi” diyerek ağlayınca yürekler dağlandı.

Polis ekipleri tarafından yapılan incelemenin ardından ölen sürücünün cenazesi Asri Mezarlık morguna kaldırıldı. Aynı zamanda hayatına kaybeden Gümüş’ün diğer oğlunun da vatan görevini, askerliği yapmakta olduğu bildirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ