$ DOLAR → Alış: 5,45 / Satış: 5,47
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Suriyeli Koca 7 Aylık Hamile Eşi İçin, “Bayıltana Kadar Dövdüm” Dedi!

Kayseri’de 7 aylık hamile eşini boğarak öldürmekten tutuklu olarak yargılanan Suriye uyruklu koca, ilk defa hakimle yüz yüze geldi.

Suriyeli Koca 7 Aylık Hamile Eşi İçin, “Bayıltana Kadar Dövdüm” Dedi!
  • 26.04.2017

Suriyeli sanık, Eşini bir gençle yatak odasında bulunduğunu ve ilişki yaşarken bastığını, genci ittirdiğini ve karısının da o sırada kaçmak istediğini belirten Suriyeli Koca, gencin motora binip kaçtığını ve eşiyle evde tek kalıp, bayıltana kadar dövdüğünü aktardı.

Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde işlenen dava sonucunda tutuklu olarak yargılanan sanık Ahmet El H. (24) ve avukatı hazır bulundular.

24 yaşındaki Halep doğumlu tutuklu sanık Ahmed El H. mahkeme tercüman birlikteliğinde gerçekleştirdiği sorgu ve savunmasında, Olay günü akşam 19.00 sıraları eve geldiğini, eşinin yemek hazırladığını, yemek yedikten sonra Türk olan ustasının yanına gittiği, Suriye’de yaşayan anne ve babasıyla görüştüğünü ve ardından tekrar eve geldiğini, Eşini bir genç ile birlikte yatak odasında, ilişki yaşarken gördüğünü ve genci ittirdiğini, karısının kaçmak istediğini, gencin motora binip gittiğini ve karısıyla tek kaldığını ileten Ahmed El H., ardından ise eşini bayılana kadar dövdüğünü, bayıldığında ise fırında saklandığını ve eşinin ailesinin kendisini öldürmekten korktuğunu, ardından ise eşinin kardeşlerinin gelip kendisini dövdüğünü ve sonra ise polise teslim edildiğini belirtti.

Eşinin sevgilisini sima olarak tanıdığını belirten Ahmed El H. kendi evlerinin arkasında gördüğünü, gençlerin kendi arasında toplandığını o gencinde oralarda bulunduğunu belirtti.

Suriye uyruklu Ahmed El H. eşinin kendisini beğenmediğini, her zaman eksik gördüğünü anne ve babasının yaşlı olduğunu bu sebeplerden dolayı Suriye’ye dönmek istediğini belirtti.

Mahkeme heyeti beklenen rapor ve eksikliklerin ortadan kaldırılması için duruşmayı ertelerken, sanığın tutukluluk halinin devam etmesinde karar kıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ