$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,15
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Şok Görüntüler: Şiddet Uyguladığı Hanımına Dışkı Yedirmeye Çalıştı!

Ağrı’nın Patnos ilçesinde çekildiği öne sürülen ve kadına şiddet uygulayıp dışkı yedirme çabasına giren bir şahsın bulunduğu görüntü, sosyal medyanın gündem konusu haline geldi. Görüntülerde, bir erkek, eşi olduğu iddia edilen kadına çocuk bezi üzerinde yer alan dışkıyı zorla yedirmek için uğraşıyor. Kadının yüksek sesle ağlayarak yaptığı itirazların ardından ise bir elinde olan sopayı hanımına gösteriyor ve elinde de telefonla gerçekleştirdiği bu iğrenç işkenceyi kayıt altına alıyor. Gelen son dakika bilgisine göre şüpheli koca gözaltına alındı.

Şok Görüntüler: Şiddet Uyguladığı Hanımına Dışkı Yedirmeye Çalıştı!
  • 01.07.2017

Ağrı Patnos Cumhuriyet Başsavcılığı’nın verdiği talimat ile bugün eşine şiddet uygulayıp zorla dışkı yedirirken görüntüleri sosyal medyaya yansıyan o koca gözaltına alındı. Şüpheli koca Emniyet’te ifadesinin alınmasının ardından savcılığa sevk edilecek.

Sosyal medyada bu kişinin Ş.Ş. adlı bir şahıs olduğu iddia edildi.

Adalet Bakanlığı kaynakları, “Patnos Cumhuriyet Başsavcılığının verdiği talimat ile koca gözaltına alındı. Emniyet’te ifadesinin alınmasının ardından savcılığa sevkedilecek” ifadesini kullandı.

Görüntü sosyal medyada büyük tepki çekmişti. Videoda, bir erkek, bir kadına çocuk bezi üzerindeki dışkıyı zorla yedirmeye çalışırken görülüyor. Binlerce kişinin sosyal medyada paylaştığı video bugün yerel basında haber oldu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ