$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Seyrani Mahallesi’nde Temel Atma ve Tapu Dağıtım Töreni Gerçekleştirildi!

Kocasinan Belediyesi tarafından Kentsel Dönüşüm Projeleri kapsamında Seyrani Mahallesi üzerinde Temel Atma ve Tapu Dağıtım Töreni yapıldı.

Seyrani Mahallesi’nde Temel Atma ve Tapu Dağıtım Töreni Gerçekleştirildi!
  • 20.03.2017

Hak sahiplerinin, tapularını Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin bizzat elinden almış olduğu tören kapsamında konuşma gerçekleştiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Seyrani Mahallesi’nin Kentsel Dönüşüm Projesi sona gelip, tamamen bittiğinde, yeşil alanlarının, oyun parklarının ve sosyal donatılarının yanında aynı zamanda çevresinin, yalnızca Kayseri’ye değil, Türkiye’ye örnek nitelikle bir mahalle olacak olduğunu aktardı.

Temel Atma ve Dağıtım Törenine katılım gerçekleştirenler arasında, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin yanı sıra Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, AK Parti Kayseri Milletvekilleri İsmail Tamer ve Hülya Nergis Atçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan Kaymakamı Ali Candan, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Kocasinan Belediyesi Meclis Üyeleri, davetliler yer alırken, Katılımcıların büyük çoğunluğu bölge sakinleriydi.

Törende konuşma yapan Özhaseki, Türkiye’ye örnek nitelikte olacak kentsel dönüşüm projelerinden dolayı, Kocasinan Belediyesi’ne ve Ahmet Çolakbayrakdar’a büyük teşekkürlerini iletti.

Kentsel dönüşüm kolay bir iş olmadığını aktaran Özhaseki, bu konuda kendi üstlerine görev olarak düşen her şey adına Ankara’da hazır olda bulunduklarını aktardı. Bakanlık olarak kentsel dönüşümün Türkiye genelinde sağlıklı ve sosyal bir kentsel dönüşüm olması için çok büyük gayret ve çaba içerisinde olduklarının altını çizdi.

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ