$ DOLAR → Alış: 5,63 / Satış: 5,65
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Saadet Partisi İlk 2 Saatte 30.000 İmza Topladı!

24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan, cumhurbaşkanlığı imza verme işleminin start aldığı ilk 2 saat içerisinde Saadet Partisi’nin cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu için 30.000 imza toplandığını vurguladı.

Saadet Partisi İlk 2 Saatte 30.000 İmza Topladı!
  • 05.05.2018

Partilileri ile beraber cumhurbaşkanlığı imza verme işlemi için Adliye binası önüne gelen Kayseri İl Başkanı Arıkan, Adliye önünde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

İlk 2 saatte Cumhurbaşkanı adayları olan Temel Karamollaoğlu adına 30.000 imza toplandığına dikkat çeken İl Başkanı Arıkan, ilk gün baraj imza sayısına ulaşacaklarına inandıklarını dile getirirken, buna rağmen son güne kadar çalışmalarını hız kesmeden devam ettirecek olduklarını da dile getirdi.

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimlerin Türkiye için hayati önem taşıyan bir seçim olarak ön plana çıktığına değinen Arıkan, Pir Sultan Abdal ve büyük mütefekkir Cemil Meriç’ten ilham alarak bir şeyler söylemek istediğini ileterek, Bu ülkedeki meselenin kesinlikle sağcı veya solcu meselesi olmadığını, Muhafazakar veya liberal meselesi de olmadığını, bu ülkedeki tek mesele ve mücadelenin hak yiyenlerle hakkı yenilenlerin mücadelesi olduğunun altını çizdi. 24 Haziran tarihinin, bayramların bayram gibi kutlandığı, çalışana insanca yaşam koşullarının sağlandığı ve bu konuda hassas davranıldığı yeni bir dönemin başlangıcı olacağına da dikkat çeken Arıkan, basın mensuplarına yaptığı açıklamaların ardından, imza ofisinde çalışmakta olan görevlilere karanfil dağıttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ