$ DOLAR → Alış: 5,57 / Satış: 5,60
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Ramazan Sokağına İlgi Devam Ediyor

11 Ayın sultanı Ramazan ayına özel geleneklerimizi yaşatma ve manevi duygularımızı hat safada yaşamak amacaıyla belediye tarafından kurulan Kayseri Ramazan Sokağı’nda aktiviteler tam gaz devam ediyor.

Ramazan Sokağına İlgi Devam Ediyor
  • 07.06.2017

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı her gün binlerce kişiyi ağırlamaya devam ediyor. Birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapan Ramazan Sokağı’nda Ubeydullah Sezikli sahne aldı ve ilahi rüzgarı estirdi.

Ramazan ayını her yönüyle doyasıya yaşamak isteyenler özellikle iftar sonrasında Ramazan Sokağı’na adeta akın ediyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Mimarsinan Parkı-Kurşunlu Otoparkı’nda kurulan Ramazan Sokağı on binlerce kişinin uğrak mekanı oldu.

Kitapçılardan yöresel lezzetlere, geleneksel el sanatlarından hediyelik eşya stantlarına kadar birçok dükkanın bulunduğu Ramazan Sokağı’nda Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş., Kay-Tur ve KAYMEK’in de farklı etkinliklerin yapıldığı büyük çaplı stantları yer alıyor. Özellikle iftar sonrası Ramazan Sokağı’nde yer alan işyerleri, Mimarsinan Parkı’na kurulan çocuk oyun alanı ve gösteri alanı büyük bir kalabalığa sahne oluyor.

Ramazan’ın her rengiyle yaşandığı Ramazan Sokağı’nın teravih namazı sonrası başlayan etkinliklerine Ubeydullah Sezikli de katıldı. Ubeydullah Sezikli konser öncesi ekip arkadaşı ile birlikte sela okudu. Sezikli, gece boyunca birbirinden güzel ilahiler seslendirdi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ