$ DOLAR → Alış: 6,07 / Satış: 6,10
€ EURO → Alış: 6,78 / Satış: 6,80

Polislere “Cahil Köpekler” Dedi, Mahkeme Affetmedi!

Polise “Sen benim kim olduğumu biliyor musun” tehdidi etti, bu tehdidi mahkeme affetmedi. Eğlence amacıyla bara giden ve barda kavga çıkaran, ardından da olaya müdahalede bulunan polisi de “Sevgilim savcı, haritadan yer beğenin cahil köpekler” diyerek tehdit eden Duygu K. ve Gizem S. mahkeme heyeti tarafından hapisle cezalandırıldı. Yargılamanın ardından iki kadını “hakaret” suçundan 1 yıl 2 ay 17 gün hapis cezasına çarptıran heyet, cezayı erteledi. 

Polislere “Cahil Köpekler” Dedi, Mahkeme Affetmedi!
  • 12.07.2017

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen dava dosyasındaki iddialara göre, stilist Gizem S. (21) ile reklamcı Duygu K. (28) bir bara gitti.

Habertürk gazetesinde yer alan habere göre bir süre sonra Gizem S. ile garson arasında tartışma yaşandı. Olay büyüyünce Gizem S. hava almak için dışarı çıktı. Tekrar mekâna girmek isteyince de güvenlik engeline takıldı.

POLİS DEVRİYE GEZİYORDU

İçeri alınmayan Gizem S. güvenlik görevlileriyle tartışırken, devriye gezen polis ekibi araya girdi. Mekân sahibi, Gizem S. ve Duygu K.’dan şikâyetçi oldu. İki kadın, bu kez polisle tartışmaya başladı. İkili, polis memurlarına “Siz kimsiniz de bizi karakola götüreceksiniz, hepiniz haritadan yer beğenin, benim sevgilim savcı, cahil köpekler” dedi. Bunun üzerine kelepçelenerek mekândan çıkarılan iki arkadaş karakola götürülerek ifadeleri alındı.

“ALKOLLÜYDÜM HATIRLAMIYORUM”

İki polisin şikâyetçi olduğu kadınlardan Gizem S. “Aşırı alkollüydüm ne olduğunu hatırlamıyorum”, Duygu K. ise “Tartışma yaşandı ancak ne olup bittiğini hatırlamıyorum” dedi. Yargılama sonunda mahkeme iki kadını ‘hakaret’ten 1 yıl 2 ay 17 gün hapse çarptırdı. Ceza ertelendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ