$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Özhaseki: “Kentsel Dönüşümün, Türkiye’de Sosyal ve Sağlıklı Olması İçin Gayret İçerisindeyiz”

Seyrani Mahallesi Temel Atma ve Tapu Dağıtım Töreni’nde konuşma gerçekleştiren Özhaseki, Kendilerine bu konuda düşen her türlü görevi yerine getirmek için Ankara’da hazır olduklarını belirtti.

Özhaseki: “Kentsel Dönüşümün, Türkiye’de Sosyal ve Sağlıklı Olması İçin Gayret İçerisindeyiz”
  • 20.03.2017

Özhaseki, Bakanlık olarak kentsel dönüşüm projelerini Türkiye genelinde sağlıklı ve sosyal bir dönüşüm projesi yapmak adına çok büyük bir gayret ve çaba içerisinde olduklarını aktardı.

Kayseri’nin çok uzun zamandır bu konu üzerinde uğraş ve çaba içerisinde olduğunu aktaran Özhaseki, Kayseri’de Türkiye’nin diğer şehirlerine kıyasla, hızlı ve kapsamlı bir kentsel dönüşüm projesi uygulandığını belirtti.

Kayseri üzerinde yer alan 50 den fazla mahalle üzerinde, dayanıksız, sağlıksız yapıların yok olduğunu vurgulayan Özhaseki, önümüzdeki günlerde sağlıksız olan tüm yapıların yok olacağını, yerlerine güzel ve modern binaların inşa edileceğine değindi.

Bakanlık olarak bunlara son derece destek vereceğinin de altını çizdi. Başkanların, bakanlığa geldiğinde kapının sonuna kadar açık olduğunu aktaran Özhaseki, Her türlü yardım ve desteğin yapılacağını aktardı. Bu konuda destek vermeye her zaman devam edeceklerini aktaran Özhaseki, bunun en temel sebebinin, Kayseri’yi temsil ediyor olmaları olduğuna değindi.Burada söz konusu olan inşaatların hiçbir kaza ve bela gelmeden sona ermesini dileyen Özhaseki, ardından ise bu kapsamda konut alacak kişilerin hayırla evlerinde oturmasını diledikten sonra konuşmasını tamamladı.

 

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ