$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Özhaseki, Kayserispor’u Ziyaret Etti!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayserispor’a dün akşam oynadığı Kasımpaşa maçı öncesinde bir moral ziyareti düzenledi. Kayserispor’un Karpuzatan üzerinde yer alan tesislerine moral ziyareti düzenleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı, Eski Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’yi, Kayserispor Başkanı Erol Bedir ve kulüp yöneticileri tesis kapısında karşıladılar.

Özhaseki, Kayserispor’u Ziyaret Etti!
  • 06.03.2017

Başkan Erol Bedir, Bakan Mehmet Özhaseki’ye yapmış olduğu bu mütevazi ziyaretten dolayı teşekkürlerini iletti. Özhaseki, Erol Bedir’le çok uzun zamandır sohbetlerinin ve diyaloglarının bulunduğunu, Kayserispor başkanlığını çok uzun zaman yaptığını ve bu işin zor tarafının çok fazla olduğunu belirtti. Takım başkanıyken, can sıkıntısından uykusuzluk çekildiğine değinen Özhaseki, onun içinde bile bir heyecan ve keyif olduğunun altını çizdi.

Bu takımın bir şehrin temsilcisi ve şehrin takımı olduğuna dikkat çeken Özhaseki, bu şehirde Kayseri ismini taşımakta olan her şeye sahip çıkılması gerektiğinin altını çizdi. Şehri sevdiğini belirten Özhaseki, Anadolu’da yer alan şehirlerin birçok değeriyle beraber ayakta tutulmaya, yıkılmamaya çalışıldığının altını çizerek, Bu şehirler üzerinde gidişatı yönlendirmeye çalışılırsa, her türlü iyi hareketi desteklemek gerektiğini belirtti.

Kayserispor’un zor günlerden geçtiğini ve günümüze geldiğini aktaran Özhaseki, geçmişin bir öneminin olmadığını ve uğraşmaya değmeyeceğini belirtti.

Erol Bedir’in zor bir sorumluluk aldığını belirten Özhaseki, bu yükün altından hep birlikte kalkılacak olduğunu aktardı. Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’da, Bakan Özhaseki ile sohbet yaptı. Çok aşağıdan geldiklerini aktaran Yalçın, ileride daha iyi olunacağını ve daha gelecek 12 maç olduğunu belirtti. Hedef olarak kümede kalmayı belirlediklerini aktaran Yalçın, buna sebep olarak takımı aldıklarını çok sıkıntılı ve problemli bir süreç yaşadıklarını kaydetti. Bu şekilde gidilirse ligi iyi yerde bitirecek olduklarının altını çizdi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ