$ DOLAR → Alış: 5,32 / Satış: 5,34
€ EURO → Alış: 6,05 / Satış: 6,08

Özge Ulusoy Sözlerinin Arkasında Olduğunu Belirtti!

Özge Ulusoy, bir üniversitenin seminerinde söylediği sözün arkasında olduğunu açıkladı.

Özge Ulusoy Sözlerinin Arkasında Olduğunu Belirtti!
  • 29.05.2017

Özge Ulusoy, Raşit Bağzıbağlı’nın şahsi defilesi için Kıbrıs’a gitmeden önce bir AVM’de alışveriş gerçekleştirdi. Spor giyim tarzıyla birlikte gözleri üzerine çeviren ünlü model, Lefke Avrupa Üniversitesi’nde katılım gerçekleştirdiği söyleşide, ağzından çıkan “Mankenler fakirlerle mi çıksın?” sözüyle ilgili açıklamada bulundu.

Ulusoy, konuyla ilgili sözlerinin arkasında olduğunun altını çizdi.

Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, Couture Royal Özel Koleksiyonu adı altında bir araya getirdiği yeni tasarımlarını Kıbrıs’da bir otelde meydana gelen bir defilede ziyaretçilerinin gözünün önüne serdi.

Kıbrıslı ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, geliri Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Fizik Bölümü’ne bağışlanan bu defileyle birlikte yeni tasarımlarını gözler önüne serdi.  Özge Ulusoy’un baş manken olarak yer aldığı defiledeki bir giysi, açık artırmayla birlikte 80.000 TL’ye alıcısına kavuştu.

Kareografisini Yasin Soy’un yaptığı söz konusu defileyi izleyenler arasında yer alan isimlerde Özlem Yıldız, Tuğba Özay, Cenk Eren, Müge Sırmabıyık, Lütfü Sapmaz, Zahide Yetiş, Şebnem Schaefer, Aysun Bölükbaşı Mamak, Eran Tapan, Adem ve Filiz Kameroğlu, Oğuz Tütüncü ve Soner Olgun kendini gösteriyordu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ