$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

NNYÜ İnşaat Mühendisliği Öğrencilerine, Karayolları Hakkında Bilgi Verildi!

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü aracılığıyla düzenlenen seminere katılım gerçekleştiren Karayolları 6.Bölge Müdürü Şenol Altıok, öğrencilere çalışmalarını bir bir anlattı.

NNYÜ İnşaat Mühendisliği Öğrencilerine, Karayolları Hakkında Bilgi Verildi!
  • 03.03.2017

Kayseri Karayolları 6.Bölge Müdürü Şenol Altıok, Bölge Müdür Yardımcısı Bülent Hacak, Etüt, Proje ve Çevre Başmühendisi Abdulvahap Coşkun ve Taşınmazlar Başmühendisi Hayel Erol, Mühendislik Fakültesinde öğrencilerle bir araya geldiler. Seminer kapsamında kuruma yönelik bilgi aktarımında bulunan Kayseri Karayolları 6. Bölge Müdürü Şenol Altıok, Kayseri Karayolları 6.Bölge Müdürlüğü olarak toplam olarak 52.560 kilometrelik alan üzerinde Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Yozgat şehirlerinin tümüyle birlikte Sivas, Malatya, Konya, Aksaray, Kırıkkale ve Adana şehirlerinin bir bölümünde toplam olarak 8 adet şube şefliği, 12 adet bakımevi ve otoyol bakım işletme şefliği ile hizmet verilmekte olduğunun altını çizdi.

İnşaat mühendisi olacak adaylara meslek hayatında yaşadığı tecrübeler hakkında bilgi aktarımı yapan Altıok, öğrencilerin mezun olduktan sonra meslek hayatlarına başladıklarında karşı karşıya kalacak olduğu sıkıntılar ve çözüm yollarıyla tecrübeleri karşısında önerilerde bulundu.

Kendi özelliklerini ve mesleki değerlerini iyi bilen insanların daha iyi bir kariyer planlamasın da bulunabileceğini belirten Altıok, iyi bir yönetici bireyin iyi dinlemekte olan ve çözüm odaklı pozitif düşünen yeteneklerinin olması gerektiğinin altını çizdi.

Karayolları kurulduğu günden günümüze kadar yapmış olduğu yol, tünel, tarihi köprü restorasyonları gibi önemli proje örneklerinin barkovizyondagösterildiği seminer kapsamında konuşma yapanlar İnşaat Mühendisliği Bölüm Öğrencilerinin sorularına da cevap verdiler.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ