$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

Milli Eğitim Müdürü YGS İçin Uyarı Yaptı!

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, 12 Mart Pazar günü toplam olarak 17.516 öğrencinin gireceği YGS sınavı için uyarıda bulundu.

Milli Eğitim Müdürü YGS İçin Uyarı Yaptı!
  • 11.03.2017

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, 12 Mart Pazar günü toplam olarak 17.516 öğrencinin YGS sınavına girecek olduğunu aktararak, sınava girecek olan öğrencilerin çok rahat ve stressiz bir şekilde davranışlar sergilemeleri konusunda uyardı.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı’nın yarın yapılacak olan YGS Sınavı için yaptığı açıklama kapsamında, Hayatın her alanında yer alan sınavların yükselmek için hep birer basamak olduğunu açıkladı. Pazar günü gerçekleştirilecek olan yükseköğretime geçiş sınavının ise bu basamakların sadece başlarında yer aldığını açıkladı.

Sınav anında öğrencilerin kesinlikle rahat olmaları gerektiğini aktaran Elmalı, Rahat olmak bilgili birikimini çok rahat bir şekilde kullanmayı sağlar dedi ve öğrencilerin özverili ve kararlı çalışmaları sonucunda geleceğini şekillendirdiğini aktaran Elmalı, üniversite kazanmalarını ve eğitim hayatlarına mutlu olacakları bir üniversite de devam etmeleri dileklerini ilettiğini belirtti.

YGS İçin başlatılan korna basma kampanyasına, sizlerin de duyarlı olmasını bekliyoruz. Bu kapsamda öğrencilerin geleceğini şekillendirecek olan ve önem seviyesi çok büyük YGS sınavının 10:00 – 12:40 arasında gerçekleştirileceğinden dolayı, bu saatler arasında öğrencilerin dikkatlerinin dağılmaması amacıyla, Kayserihaber.com ekibi olarak Kayseri halkının korna basmamasını istiyoruz ve referandum için çalışma yapan parti araçlarının ise sınav saatlerinde konu üzerinde hassasiyet göstermesi de önemle rica olunur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ