$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,15
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Meteorolojiden Kritik Uyarı Geldi! Sıcaklara Dikkat…

Hava sıcaklığının Türkiye genelinde 2 ila 5 derece arasında artış göstereceği ve mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği meteoroloji tarafından ilk gelen bilgi olarak ön plana çıkıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika değerlendirmeleri neticesinde, doğu bölümlerinde genel olarak parçalı yer yer çok bulutlu bir hava kendini gösterecekken, diğer yerler de ise az bulutlu ve çok daha açık bir hava bulunacak. İşte bazı illerde beklenen hava durumlarıyla, günün en yüksek sıcaklıkları şu şekilde…

Meteorolojiden Kritik Uyarı Geldi! Sıcaklara Dikkat…
  • 01.07.2017

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının ülke genelinde 2 ila 5 derece artacağı ve mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın genellikle kuzey yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Akdeniz’in Toroslar mevkii, İç Anadolu’nun güneydoğusu, Doğu Anadolu’nun güneyi ile Güneydoğu Anadolu’da yer yer kuvvetli olarak (30-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:

Ankara: Az bulutlu ve açık 37

İstanbul: Az bulutlu ve açık 38

Bursa: Az bulutlu ve açık 39

İzmir: Az bulutlu ve açık 41

Adana: Az bulutlu ve açık 40

Antalya: Az bulutlu ve açık 44

Samsun: Az bulutlu ve açık 27

Trabzon: Az bulutlu ve açık 28

Erzurum: Parçalı ve az bulutlu 28

Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 40

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ