$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Memduh Büyükkılıç’dan İldem Esnafına Ziyaret!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İldem bölgesinin son 15 yıl içerisinde inşası yapılmış bir konut alanı olduğunu fakat belediye yatırım ve yine belediye hizmetleri sonucunda Kayseri üzerinde en prestijli bölgelerden birisi haline hatta o bölgelerin merkezi haline geldiğine değindi.

Memduh Büyükkılıç’dan İldem Esnafına Ziyaret!
  • 15.03.2017

Artık İldem’in bir yerleşim alanından daha fazla, bir ticaret alanına dönüşmüş olduğunu aktaran Büyükkılıç, birçok alışveriş merkezinin bu bölge üzerinde hizmetlerini devam ettirdiğini aktardı.  Bu kapsamda konuşma gerçekleştiren Başkan Memduh Büyükkılıç, İldem’in artık sosyal ve kültürel yapıları, pazar yerlerinin, alışveriş merkezlerinin beraberinde bir uydu şehir halini almış olduğunu vurguladı.

İldem’de %0 oranında altyapı sorununun olduğunu aktaran Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İldem’de yer alan modern yapılar ve yeşil alanlar, her türlü boş çeşiti bulunmakta olan dükkanları ile şehirden uzak kendi başına bir şehir konumunda olan İldem Melikgazi’nin örnek gösterilmekte olan bir yaşam merkezi halini almaktadır benzetmesinde bulunan Melikgazi Belediye Başkanı, İldem’in Melikgazi üzerinde yer alan örnek bir yaşam alanı olarak ön plana çıktığını belirtti.

Bu bölge üzerinde bulunan esnaflara ziyaret düzenleyen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, esnafı ziyaret ederek, yapılan çalışmaların istişaresini yaptıklarını. Çünkü vatandaş memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İldem esnafıyla yapılan sohbet ve gezinin çok yararlı ve faydalı olduğunu çünkü bu tür gezilerle birlikte hizmet üzerinde tek çatı altında toplanma kavramının yerleşeceğini belirtti.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ