$ DOLAR → Alış: 4,64 / Satış: 4,66
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,43

Memduh Büyükkılıç, Muhtarlar Toplantısında 2017 Yılı Yatırımlarını Anlattı!

İlçe sınırları içerisinde toplam olarak 81 mahalle yer aldığını ve her mahalle muhtarıyla her zaman iç içe ve yan yana istişare halinde çalışma yürüttüklerini aktaran Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yerel alanda olan beklentilerin, eksikliklerin ve istenilenlerin neler olduğunu en iyi bilenlerin ve bu kapsamda takibini en iyi yapan kişilerin muhtarlar olduğunun altını çizdi.

Memduh Büyükkılıç, Muhtarlar Toplantısında 2017 Yılı Yatırımlarını Anlattı!
  • 07.04.2017

Melikgazi Belediyesi Muhtarlar Toplantısı’nın bu ayki oturumuna eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ve AKP Melikgazi İlçe Bakanı Saim Kadıoğlu katılımlarını gerçekleştirdi.

Türkiye’de örnek ve referans olarak gösterilmekte olduklarını ve bunda da mahalle muhtarlarının katkısının her şeyden fazla olduğunun altını çizen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 81 farklı mahalle muhtarını aynı çatı altında toplayarak, hem iş görüşmesi yaptıklarını hem de mahalle planlamalarını yaptıklarını kaydetti.

Gelecek yaz sezonunda yapılacak olan altyapı, park, asfalt ve kaldırımla yol çalışmaları hakkında bilgi aktarımında bulunduklarını aktardı. Muhtarların sonbahar aylarında kapalı yüzme havuzu, spor tesisleri, kapalı semt pazaryeri, ve doğa temalı parkları istediklerini aktaran Büyükkılıç, 24 sosyal ve spor tesisi, 720 çok amaçlı park ve mesir alanı, 56 açık alan fitness alanı, 65 açık alan basketbol ve spor alanın mevcut olduğunu belirtti. Dolayısıyla her semtin adeta tesislerle donatılmış durumda olduğunu kaydetti.

 

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ