$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Melikgazi Ailesi İftarda Bir Araya Geldi!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 1 yıl boyunca bir gün bile aksatmadan vatandaşlara hizmet veren ve aynı zamanda örnekle referans olarak gösterilen Melikgazi Belediyesi’nin bu durumda olmasında katkısı bulunan Ak parti Melikgazi İlçe Teşkilatı, Meclis üyeleri, muhtarlar ve belediye çalışanları ile birlikte iftar sofrasında bir araya gelmekten dolayı ne kadar mutlu olduğunu iletti.

Melikgazi Ailesi İftarda Bir Araya Geldi!
  • 06.06.2017

Melikgazi’nin bir aile olduğunu mutlu bir ifadeyle belirten Büyükkılıç, 550.000 nüfusuyla Kayseri’nin en büyük ilçesi olduğu gibi yine Türkiye’de yer alan 55 tane şehirden de fazla nüfusunun bulunduğunu vurguladı. Bununla birlikte yer alan 550.000 nüfusa Türkiye üzerinde en kaliteli hizmeti sağlayan bir belediye olmaktan, çoğu alanda referans ve örnek belediye olarak ön plana çıkmaktan gurur duyduklarını iletti.

Gündüz iş ve alışveriş saatlerinde Melikgazi’nin nüfusunun 600.000’i geçtiğini de ileten Büyükkılıç, 81 adet mahallesi ve ilçenin doğusu ile batısı arasında toplam olarak 65 km alanı bulunan bir bölgeye hitap eden Melikgazi Belediyesi’nin 1 yıl boyunca asla hız kesmeden, 1 saniye bile aksatmadan her türlü hizmet ve faaliyetlere devam ettiğinin altını çizerek, Kamu hizmetinin süreklilik, devamlılık gerektirdiğini kaydetti.

Bir ilçede bir gün bile çöplerin alınmadığı takdirde, ya da parkların temizlenmediği, semt pazaryerlerinin kendi kaderine terk edildiğini ileten Büyükkılıç, böyle bir durumda ilçeye pislikten, kokudan, mikroptan girilemeyeceğini belirtti. Bu sebepten dolayı bu hizmetleri sağlayan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini sunan Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak başkan olmaktan her daim gurur duyduğunu da güler bir yüzle aktardı.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ