$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Mehmet Özhaseki Hakemlere Sitem Etti!

ZTK’da Kayserispor – Fenerbahçe karşılaşması kapsamında Kadir Has stadında oynanan maçın seyircileri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’de yer alıyordu. Özhaseki, maçın hakemlerini eleştirdi.

Mehmet Özhaseki Hakemlere Sitem Etti!
  • 03.03.2017

Hakem hatalarının elbette olacağını ve hatasız hiçbir insan olmadığını aktaran Özhaseki, çok bariz şekilde yapılan işlere hata denmemesi ve bunda bir kasıt aranmasının ve üstünü kesinlikle örtmemenin gerekli olduğunu aktardı.

Maç sonunda Özhaseki tarafından basın mensuplarına yapılan açıklama kapsamında, Bunu bir kenara yazmış olduklarını ve hakemin de yapmış olduğu yanlış kararlarının kesinlikle bir karşılı olacağını göreceğini belirtti. Hiç kimsenin yaptığının yanına kar kalmayacağını açıklayan Özhaseki, hakem hatalarının kesinlikle olacağını ve insanların yanlış yapabileceğini belirtti. Fakat çok bariz bir şekilde yapılan işlerde üstünü örtmemenin sağlıklı olduğunu aktardı.

Özhaseki, kendisinin bir siyasi kişilik olarak bir bakan olarak bir hata yaptığında millet nasıl kendisine ceza kesiyorsa, hakemlerinde elbette biraz ceza çekmesi gerektiğinin altını çizdi. Her seferinde hakemler insandır, insanlar hata yapabilir tarzında üstünü örttüklerini ve artık örtülmemesi gerektiğini aktardı.

Özhaseki, hata olabileceğini fakat bu defalarca kez tekrarlanıyorsa, bir de büyük hata olmayacak olan işlerde bunlara göz yumulursa, bu konuda kasıt aranacak olduğunu belirtti.

Sürekli yapılan hataların hoş olmadığını aktaran Özhaseki, Kayserispor’un bir Anadolu takımı olduğunu ve bu kapsamda ayakta durma mücadelesi içerisinde olduğunu belirtti. Maçı kaybetmenin dünyanın sonu olmadığını ve kafaya takmamak gerekip, Pazar günü oynanacak olan Kasımpaşa maçına hazırlanılması gerektiğini aktardı ve konuşmasını sonlandırdı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ