$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

Mardin Şehidinin Talas’ta ki Babaevine Ateş Düştü!

Mardin – Diyarbakır karayolunda PKK’lı teröristler aracılığıyla yola döşenmiş olan el yapımı patlayıcının infilak etmesi beraberinde şehitlik mertebesine ulaşan Uzman Jandarma Kıdemli Çavuş Mahmut Yıldırım’ın babaevine ateş düştü.

Mardin Şehidinin Talas’ta ki Babaevine Ateş Düştü!
  • 15.03.2017

Şehidin annesi olan Selma Sevim Yıldırım, Oğlundan için “Mahmut, ben sana nasıl dayanacağım” diyerek gözyaşlarını akıttı.

Mardin – Diyarbakır karayolu üzerinde PKK’lı hain teröristler aracılığıyla yola döşenmiş olan El yapımı patlayıcının (EYP) infilakı sonucunda şehitlik mertebesine ulaşmış olan 2 askerde biri Uzman Jandarma Kıdemli Çavuş Mahmut Yıldırım’ın yürekleri yakan haberi, Kayseri’nin Talas ilçesi sınırlarında bulunan Yenidoğan Mahallesi’nde oturan babaevine ulaştı. Acı haberi duyan aile yakınları ve akrabaları eve hızlı bir şekilde fiderken, apartmanın her yeri Türk bayraklarıyla donatıldı.

Askeri yetkililer aracılığıyla eve getirilen acı haber şehit annesi Selma Sevim Yıldırım’ın yürekleri yakan o sözüyle gözyaşı döktü:  “Mahmut, sana nasıl dayanacağım” diyerek gözyaşı döken annenin, şehit olan oğlunun evli olduğu ve 1 tane de çocuğunun olduğu öğrenildi.

El yapımı patlayıcı (EYP) sonucu vatan uğruna şehit olan Mahmut Yıldırım’ın acı haberi babaevine ateş düşürdü. Mahalle sakinleri, şehitin yakınları ve akrabaları haberi alır almaz, eve akın ettiler. Anne Selma Sevim Yıldırım haberi aldıktan sonra yürek burkan sözlerle, herkesin yüreğini yasa, acıya boğdu.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ