$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Makyaj Malzemelerinde Fark Edilmeyen Büyük Tehlike!

Özellikle kadın kesiminin günlük hayatının vazgeçilmezleri arasında yer edinmiş kozmetik ürünleri hakkında yapılan bir araştırma aslında kendilerini iyi hissetmek için yaptıkları makyajın, en büyük kötülük olduğunu ortaya koydu.

Makyaj Malzemelerinde Fark Edilmeyen Büyük Tehlike!
  • 24.05.2017

Hayatın neredeyse her aşamasında ağır metallere ve toksinlere maruz kalındığının altı çizilerek, bu söz konusu metal ve toksinlerin gün içerisinde sürekli kullanılan malzemelerde yer edindiğini ve saklandığı iletiliyor.

Normal şartlar altında temizleme işlevini doğal bir şekilde kendi kendine yapmayı başarabilen vücut, sanayileşme birlikteliğinde çok daha fazla metal ve toksine maruz kalmakta. Bu katmanların vücuttan atılması ile gözle görüldüğü gibi kolay olmuyor.

Makyaj malzemelerinin yanı sıra tüm kozmetik ürünleri, deterjan parfüm gibi ürünlerden alınan, vücuttan atılamayan, temizlenemeyen bu zararlı maddeler vücudun bağışıklık sistemine ve vücutta yer alan diğer hücrelere zarar veriyor, bununla birlikte otoimmünite de dahil olmak üzere sayılamayacak kadar farklı bozukluğa davetiye çıkarıyor.

Toksinlerin vücuda olan etkisi, dolaylı yollardan gerçekleşmiyor,o kadar doğrudan oluyor ki bu toksinler DNA ve RNA’nın kimyasal yapısına bile etki edebiliyor. Vücudun savaşçı hücreleri ise yapısı değişen bu hücreleri tanıyamıyor ve işlevlerini gerçekleştiremiyor.

Ağır metallerin hücre içi ve hücreler arası dokuda birikmesi ve katran oluşturması sebebiyle çoğu zaman yapılan tetkikler doğru sonuçlar veremiyor. Bu sebepten dolayı tedavi uygulanırken öncelikle ağır metali hücre dışına çıkarıyor ve ardından şelasyon tedavisi adı verilen uygulama yapılıyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ