$ DOLAR → Alış: 5,63 / Satış: 5,65
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Mahmut Hiçyılmaz Regaip Kandili Mesajı Yayınladı!

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Regaip Kandili sebebiyle yazılı bir mesaj yayınladı.

Mahmut Hiçyılmaz Regaip Kandili Mesajı Yayınladı!
  • 29.03.2017

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut  Hiçyılmaz, Regaip Kandili sebebiyle yazılı bir mesaj yayınladı. Hiçyılmaz yayınlamış olduğu Regaip Kandili mesajında, bu gece duaların Allah’a sunulmakta olduğunu ve Allah’ın rahmetinden af istenildiği takdirde, umut, huzur ve müjde gecesi olacağının altını çizdi.

Mahmut Hiçyılmaz, Allah’ın, kullarına rahmet ve nimetlerini en fazla vermiş olduğu Recep, Şaban ve Ramazan aylarının taçlanacak olduğu Regaip kandiline bir kez daha kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu, hep beraber yaşamakta olduklarının altını çizdi.

Mübarek 3 aylar süresinde kulluk kavramları içerisinde hareketleri gerçekleştirmek, içerisinde barındırmakta olduğu önemli olan gecelerin sağlamış olduğu ilim, irfan, feyz ve bereketinden en güzel ve en kapsamlı şekilde istifade edilip yararlanılması gerektiğini belirtti. Bu kapsamda değerlendirme altına alınması gereken en önemi gecelerden birisinin de bu gece idrak edilecek olan, af ve merhametin müjdesini vermekte olan Regaip Kandili olduğunun altını çizdi.

Milletin birlik ve beraberliğinin devam etmesine sebebiyet vermesi umuduyla, yapılacak olan tüm ibadet ve duaların Allah huzurunda kabule ulaşmasına Allah’tan dilediğini, tüm KYO üyeleri ve Kayseri halkının Regaip Kandilini kutladığını vurguladı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ