$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Küçükali Mahallesi Yenileniyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Küçükali Mahallesi sınırları içerisinde ihalesi gerçekleştirilmekte olan 158 adet daire ve 6 dükkanın inşaatına Mart ayı içerisinde başlanacak olduğunu kaydetti.

Küçükali Mahallesi Yenileniyor!
  • 27.03.2017

Anbar, Küçükali ve Kazımkarabekir semtlerinde kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde yapılacak olan yenileme çalışmalarının başlaması adına inşaat ihalelerin devam etmekte olduğunun altını çizen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kentsel dönüşüm projesinin yapılması için ihalelerin devam ettiğini aktardı.

Geçen hafta Küçükali Mahallesinde 2 bloktan meydana gelmekte olan toplam olarak 158 daire ve 6 dükkanın ihalesinin yapıldığını aktaran Büyükkılıç, Şuanda ihaleyi alan firmanın temel kazılarını yapmaya başladığını belirtti. Hak sahiplerine verilecek olan dairelerle Küçükali mahallesinin, modern, güvenli ve planlı bir mahalle olacağını belirtti.

Belediye olarak yalnızca bina yenilenmesi değil, kendilerinin aynı zamanda tüm mahalleye yenilik kattıklarının altını çizen Büyükkılıç, Caddeleri, otoparkları, yeşil alanları, çocuk oyun alanlarıyla yeni mekanları mahalleye kazandırmayı amaç edindiklerinin altını çizdi.

Mahalle sakinlerinin belediyeye güvenmesi ve güven duygusunun kaybolmamasıyla birlikte kentsel dönüşümün daha kolay bir biçimde yapılacak olduğunu vurgulayan Büyükkılıç, Küçükali mahallesi sınırlarında yapımı devam etmekte olan 3 bloktan oluşan ve 112 dairesi bulunan kentsel dönüşüm projesi kapsamında bulunan dairelerin zamanında teslimlerinin gerçekleşecek olduğunu sözlerine ekledi.

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ