$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

KTO Meclis Başkanı Gülsoy Kadınların Tüm Övgülere Layık Olduğunu Belirtti!

KTO Meclis Başkanı Ömer Gülsoy, kadınların üzerinde olan ev iş yükünün yanında aynı zamanda annelik tarzında olan ulvi bir sorumluluğunun da mevcut olduğunun asla göz ardı edilmemesi gerekildiğinin altını çizdi.

KTO Meclis Başkanı Gülsoy Kadınların Tüm Övgülere Layık Olduğunu Belirtti!
  • 07.03.2017

Bundan dolayı ise kadınların yapılacak tüm övgülere layık olduklarının altını çizdi.

KTO Meclis Başkanı Gülsoy, 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle bir mesaj yayınladı, söz konusu mesajda Dünya Kadınlar Günü’nün, kadın haklarının kazanılması ve özgürleştirilmesinin başlangıcından dolayı özel bir gün olduğunu belirtti. Kadının ihmal edildiği, göz ardı edildiği bir toplumun varlığını asla sağlıklı bir şekilde devam ettiremeyeceğini belirten Gülsoy, kadınların yeri ve görevleri konusunda bir birey olarak kişiliğini kazanması ve toplum içerisinde bu kapsamda kadınların hak ettiği yerde olmasının çok büyük bir gereklilik gerektirdiğine değindi.

Yüklenmiş oldukları sorumluluklar kapsamında incelendiğinde, kadınlar ev ve iş yükünün yanı sıra aynı zamanda annelik gibi çok büyük bir sorumluluğunun bünyelerinde var olduklarını ve bunun asla ihmal edilmemesi, dikkate alınmaması gerektiğini belirtti.

Gülsoy, bu sebepten dolayı kadınların yapılacak olan tüm övgülere layık olduklarını belirtti. Kadınların huzurla, sosyal yaşama daha fazla katılım gerçekleştirdiği bir Türkiye dileğiyle bütün kadınların Dünya Kadınlar Gününü en içten dilekleriyle kutladığını aktaran Gülsoy, sevgi ve saygılarını sunarak mesajını noktaladı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ