$ DOLAR → Alış: 6,27 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,34 / Satış: 7,37

Kocasinan Belediyesi Öğrencilere Geri Dönüşümü Anlatıyor!

Kocasinan Belediyesi’nin geri dönüşüm konusunda bilinçlenmeyi ve çevre konusunda daha korumacı ve duyarlı olunmasını sağlamak amacıyla öğrencilere ilişkin yapmış olduğu eğitim seminerleri çok büyük bir hızla devam etmektedir.

Kocasinan Belediyesi Öğrencilere Geri Dönüşümü Anlatıyor!
  • 03.04.2017

Konuya yönelik açıklamada bulunan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, geri dönüşümü mümkün olan atıkların tekrardan ekonomiye kazandırılıp, daha az israf yapılması adına ve aynı zamanda çevreye daha duyarlı kişilerin yetişip, bu konuda bilinçlenmesi için okullarda yapmış oldukları eğitim seminerlerine büyük bir hızla devam edildiğini ve asla bu konuda hız kesilmeyeceğini aktardı.

Doğayı ve çevreyi korumak için devamlı olarak yeni projeler altına imza attıklarını aktaran Çolakbayrakdar, Gelecek nesillere daha sağlıklı, daha güzel ve daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak ve sağlamak amacıyla birlikte aynı zamanda ülke ekonomisine katkı sağlayıp, kalkındırmak amacı da güderek atıkların önemli olduğunun bilincinde olduklarını belirtti.

Bu konuda Kocasinan Belediyesi olarak sürekli yatırım yaptıklarının altını çizen Çolakbayrakdar, çocukların çevre ve geri dönüşüm bilincini erken yaşlarda tecrübe edinmeleri gerektiğinin gelecek açısından çok büyük önem arz ettiğinin üzerinde vurgu yaptı.

Kocasinan Belediyesi tarafından geri dönüşüm konusu üzerinde yapılan tüm projelerin Türkiye üzerinde örnek olduğuna dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, daha temiz ve sağlıklı bir çevreye sahip olan Türkiye için projeleri katlayarak devam edecek olduklarını aktardı.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ