$ DOLAR → Alış: 5,57 / Satış: 5,60
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Kılıçdaroğlu, Pınarbaşı Üzerinde İlçe Temsilciliği Açtı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 16 Nisan referandumu öncesinde gerçekleştirmiş olduğu dün ki ziyaret çerçevesinde, Pınarbaşı İlçe Temsilciliğinin açılışını yaptı.

Kılıçdaroğlu, Pınarbaşı Üzerinde İlçe Temsilciliği Açtı!
  • 30.03.2017

Kılıçdaroğlu, Sarız ilçesi üzerinde yaptıkları ziyaretleri ve mini mitingin sonrasından Pınarbaşı üzerinde İlçe Temsilciliği binasının açılışını gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu, ilçe üzerinde yer alan vatandaşlar tarafından, Türk bayrakları ve parti bayraklarıyla birlikte büyük bir coşkuyla karşılandı.

İlçe binasını baştan aşağı gezdikten hemen sonra vatandaşı selamlayan Kılıçdaroğlu, binanın çok güzel olduğunu ve hayırlı olmasını temenni ettiğini aktarıp, emeği geçen herkese teşekkürlerini aktardı.

Önlerinde bir referandumun olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, 16 Nisan’da hep beraber sandığa gidilecek olduğunun altını çizdi. Çocuklar ve torunlar için “Hayır”lı olsun diyelim diyen Kılıçdaroğlu, Kavgasız ve bayrak altında huzur ve refah seviyesi yüksek bir yaşam arzusunda olduklarını, Dünya kadar dertlerinin olduğunu bir de referandum derdini açtıklarını aktardı.

Ailelere, hiçbir anne nereye gittiği bilmeyen bir yere giden trene çocuğunu bindirmez diyen Kılıçdaroğlu, Şimdi 80.000.000 vatandaşı sonu bilmeyen bir yola çıkaralım dediklerini belirtti ve buna kesinlikle evet denilmeyeceğinin altını çizdi.

Kılıçdaroğlu, Pınarbaşı’ndan ayrıldıktan hemen sonra STK temsilcileri ve muhtarlarla buluşmak üzere Şehir merkezine hareketlerini devam ettirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ