$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Kayseri’ye Pazar Günü Kar ve Soğuk Geliyor!

Kayseri’ye Pazar Günü Kar ve Soğuk Geliyor!
  • 08.02.2017

Meteoroloji 7.Bölge Müdürlüğü Tahmin Merkezi Mühendisi Ali İhsan Dönmez, haftalık hava tahminleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Ali İhsan Dönmez, hava sıcaklıklarının pazar gününe kadar değişmeyeceğini ve bu sıcaklıkta ilerleyeceğini fakat 12 Şubat 2017 tarihinde Kayseri’ye Pazar Günü Kar ve Soğuk Geliyor!.

Beklenilen Maksimum Sıcaklık +8 Derece

Meteoroloji 7.Bölge Müdürlüğü Tahmin Merkezi Mühendisi Ali İhsan Dönmez, yapmış olduğu değerlendirmede, 5 gün boyunca hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyredeceğini, zaman zaman çok bulutlu, zaman zaman da parçalı bulutlu olarak bu 4 günün geçişinin yapılması beklenmekte. Bugün (8 Şubat 2017) beklenilen en yüksek sıcaklık değeri +8 olarak belirlenmekle birlikte en düşük sıcaklık ise -2 derece olacaktır.

Ara Sıra Şiddetli Rüzgarlar Gelecek

Perşembe günü en düşük sıcaklık -3, en yüksek sıcaklık ise +8 olarak belirlendi. Cuma günü en düşük sıcaklık -4, en yüksek sıcaklık ise +8 olarak tahmin ediliyor. Rüzgarlar genellikle güney yönleri civarından hafif bir şekilde esecektir. Ara sıra şiddetli rüzgarlar şehrimizi ziyaret edecektir.

Meteoroloji 7.Bölge Müdürlüğü Tahmin Merkezi Mühendisi Ali İhsan Dönmez son olarak, Pazar (12 Şubat 2017) gecesinden sonra aralıklı bir şekilde kar yağışı gerçekleşeceğini ve hava durumuna direkt olarak etki edeceğini, hissedilir soğukluk yaşanacağını dile getirdi.

Sıcaklığın Keyfini Çıkarın

Kayseri halkı Pazar gününe kadar sıcaklığın keyfini çıkarmalıdır. Önümüzdeki Pazar gününden sonra çok ciddi soğuma yaşanacak.

KayseriHaber

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ