$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Kayseri’nin Kültürel ve Turizm Değerlerinin Tanıtımı Yapılacak!

Kalkınma Bakanlığı, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) ve Kayseri Valiliği liderliğinde TR 72 Bölgesi üzerinde olan Turizm Değerlerinin “Step to City” projesine olan birleşimi işini yürütecek olan ekip, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti ve proje kapsamında kapsamlı bilgi aktarımında bulundu.

Kayseri’nin Kültürel ve Turizm Değerlerinin Tanıtımı Yapılacak!
  • 14.03.2017

Proje çerçevesi dahilinde Kayseri, Sivas ve Yozgat şehirlerinde çekim yapacak olan söz konusu ekip, 81 adet şehrin Turizm değerini görsellere ve albümlere işleyecek. Bu kapsamda Step To City birleştirilmesi yapılabilecek.

Ankara şehrinden söz konusu çekimler için Kayseri’ye ziyarette bulunan Barem Prodüksiyon ekibinin başında, tarihi konular kapsamında incelemeler ve araştırma yapmış, bu kapsamda bu konu üzerine senaryolar hazırlamış, Kayseri üzerinde çok fazla tarih konusuna yönelik konferans vermiş olan Araştırmacı – Yazar Emrah Bekçi, proje yönetmeni olarak kendini göstermektedir.

Vali Kamçı, kültürel ve turizm değerlerinin tanıtımının gerçekleştirilmesi yönünden çok büyük önem arz etmekte olan bir proje olarak gün yüzüne çıktığını, projenin ilk olduğunu ve bu kapsamda örnek olarak gün yüzüne çıkabileceğini aktararak, çekim ekibi ve yetkililerine ziyaretleriyle vermiş oldukları bilgiler adına teşekkürlerini sundu ve başarılar diledi.

Kayseri merkezde yer alan 20, ilçelerde yer almakta olan 7 adet turizm değerinin fotoğraflarını çekip ardından da video çekme aşamasına geçecek olan söz konusu tanıtım yapacak olan ekip, mevsim gereği hava şartlarını dikkate alarak, Kayseri, Sivas, Yozgat illerinin tamamını 2 ay içerisinde tamamlayarak, birleştirme işleminde sona gelinecek.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ