$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Kayserili Öğrenciler, Türkiye Kros Şampiyonu Oldu;!

Kayseri Şehit Aziz Özkan Ortaokulu Okullararası yıldız kızlar takımının Malatya üzerinde organize edilmiş olan Türkiye Kros Şampiyonası’ndan 1. olarak ayrılması sevinç yaratmış durumda.

Kayserili Öğrenciler, Türkiye Kros Şampiyonu Oldu;!
  • 09.03.2017

Kayseri şampiyonu olan Şehit Aziz Özkan Ortaokulu yıldız takım, şampiyon olduktan sonra Şanlıurfa’da yapılan gruplara gitti ve 2.olarak adını finallere yazdırdı. Şehit Aziz Özkan Ortaokulu Yıldız Kız Takımı, salı günü söz konusu yarışlara katılmak için şampiyonaya gitti ve Malatya’da toplam olarak 19 takımın katılım gösterdiği Okullararası Kros Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Şampiyona kapsamında Kayseri’yi temsil eden Şehit Aziz Özkan Ortaokulu Yıldız Kız Takımı Türkiye Şampiyonu olarak kürsüye çıktı. 2016 yılı içerisinde de şampiyon olamasa da 2.liği Kayseri’ye getiren Yıldız Kız Takımı, Türkiye Şampiyonluğu’nu Kayseri’ye getirdi.

Yıldız Kız Takımı’nda Meryem Tidim, Ayşe Babi, Rabia Bağcı, Ravza Nur Yazıcı, Zeliha Gül Doğan, Gizem Sıla Beklen yer alırken antrenörlüğünü ise okulun Beden Eğitimi öğretmeni Şamil Soyaslan yapıyordu. Şehir Aziz Özkan Ortaokulu Yıldız Kız Takımı Türkiye Şampiyonluğu altına adını yazdırmış durumda.

Bu kapsamda Kayseri’ye bir şampiyonluk daha girmiş durumda. Genç sporcuların ve yeteneklerinin yıldızlarının parlamasında şehrimiz desteklerini sonuna kadar vermekte. Bu konuda gerek Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik gerekse diğer belediye başkanları son derece ağırlık vermekteler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ