$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

Kayserili Muhasebeciler, Belediye Başkanı Çelik’e Ziyarette Bulundular!

Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetimi, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e ziyaret düzenlediler. Muhasebeciler Haftası dolayısıyla bu haftayı kutlama dileklerini aktaran Çelik, meslek mensuplarının tek çatı altında toplanıp, birlik ve beraberlik çerçevesi dahilinde hareket etmelerinin ne denli önemi olduğunun altını çizd

Kayserili Muhasebeciler, Belediye Başkanı Çelik’e Ziyarette Bulundular!
  • 01.03.2017

Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Anfer Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, 1-7 Mart Muhasebe haftasından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında oda çalışmalarına yönelik bilgi aktarımı yapan Başkan Anfer Yılmaz, Kayseri’de toplam olarak 1400 muhasebeci, 400 adet stajyeriyle 1800 kişilik büyük bir aile olduklarının altını çizdi.

Türkiye kapsamında toplam olarak 105.000 kişilik muhasebeci ailesinin olduğunu aktardı. Ülkenin gelişim ve kalkınmasına destek ve katkı sağlama amacı güderek sürekli olarak ilerleme kaydettiklerini belirtti. Muhasebeciler Haftasını kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de, Meslek erbabının bir çatı altında toplanmasının hem kendi mesleklerini geliştirme hem de bulundukları coğrafyaya hizmet verme açısından çok büyük önem teşkil ettiğini vurguladı. Bu kapsamda başarılı çalışmalar ortaya çıkarmış olduklarını aktaran Çelik, kendilerinin de bir araya gelmeyi başarabilmiş olan meslek erbablarına gerekli tüm destekleri verdiklerinin altını çizdi.

Ziyaret kapsamında aynı zamanda özellikle yeni hizmet binalarının inşası için Çelik’e verdiği destekden ötürü teşekkürlerini ileten Başkan Yılmaz, Büyükşehir’in katkısı olmadan bu şekilde bir bina inşa edemeyecek olduklarını belirtti.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ