$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Kayserigaz ve Bursagaz Ortak Acil Eylem Tatbikatı Düzenledi!

EWE Grubu kapsamında faaliyetlerini devam ettiren doğal gaz dağıtım şirketleri arasında yer alan Kayserigaz ve Bursagaz Ortak Acil Eylem Planı ve Tatbikatları yaptı.

Kayserigaz ve Bursagaz Ortak Acil Eylem Tatbikatı Düzenledi!
  • 18.04.2017

2012 yılından günümüze, Kayserigaz ve Bursagaz’ın  ortak ve her yıl düzenli bir şekilde gerçekleştirdikleri tatbikatı bu yıl, Nisan ayında Bursa’da yapıldı. Tatbikat ile Kayseri ve Bursa şehirlerinde oluşabilecek olası bir afet anında iki kardeş şirket olarak kendini gösteren Kayserigaz ve Bursagaz’ın Acil Müdahale ve Bakım Birimi çalışanlarının birbirleriyle yedeklenmesi sağlandı.

Ortak Acil Eylem Tatbikatı ile Bursa ve Kayseri üzerinde oluşabilecek bir doğal afet durumunda yaşanan şehirdeki bulunan çalışanların görevini tam anlamıyla yapamayacağı düşünülerek, Bursagaz ve Kayserigaz olarak çalışanların yedeklenmesi sağlanmış ve bu kapsamda çok geniş çapta eğitimler verilmiştir.

Acil Eylem Planı Eğitimi ve Tatbikatıyla yedeklenen çalışanlara aynı zamanda şebeke ve harita bilgileri de aktarılıyor. Saha uygulamaları yapılıyor ve aynı zamanda gerçeğe çok yakın düzenlenen tatbikatlar beraberinde eğitimler tamamlanıyor. Bu eğitimlerin içeriği her yıl düzenli olarak 100’lerce kişi tarafından incelenip düzenlenmektedir.

Ortak Acil Eylem Planı ve Tatbikatları çerçevesinde, olası bir afet durumunda şebeke yönetiminde kullanmak üzere her iki şehir üzerinde de Ortak Acil Eylem Konteynır’ı hazırlandı. Konteynır, operasyonel işlerde gerekli olan bütün ekipmanlar hazır tutularak tasarlanmış olup, şirket kampüsünde bulunmaktadır.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ