$ DOLAR → Alış: 4,64 / Satış: 4,66
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,43

Kayserigaz, Melikgazi Yatırımlarını Değerlendirdi!

Kayserigaz, Melikgazi Belediyesi ile Melikgazi İlçe yatırım planlarını gözden geçirdi.

Kayserigaz, Melikgazi Yatırımlarını Değerlendirdi!
  • 15.04.2017

Kayseri’nin merkez ilçelerinde altyapı yatırımlarını devam ettirmekte olan Kayserigaz, 2017 – 2021 yılları arasını çerçevesi dahiline alan yatırım planlarını değerlendirmek adına Melikgazi Belediyesi ile görüşme yaptı. Melikgazi Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan toplantıya Melikgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Türkmen katılımlarını gerçekleştirirken aynı zamanda Melikgazi Belediyesi’nde görevli yöneticiler ve Kayserigaz Proje Müdürü Murat Akdağ ile Kayserigaz Proje Birim yöneticileri katılımlarını gerçekleştirdiler.

Toplantıda Melikgazi İlçe merkezinde doğalgaza ulaşım oranının tam %97’lik bir seviyede olduğunu aktaran Kayserigaz, günümüze kadar gerçekleştirilen ve başarıya ulaşılan tüm yatırımların genel durumunu, yapmış olduğu sunum aracılığıyla aktardı.

2.tarife dönemine geçen Kayserigaz, Melikgazi İlçesi üzerinde 5 yıllık süreç içerisinde yapılacak yatırımların planlamalarını Melikgazi Belediyesi yöneticileriyle paylaştı. Toplantıda aynı zamanda Melikgazi İlçesi sınırlarında yer alan tüm mahalleler ve sonradan mahalle olarak ilçe sınırları dahiline alınmış olan ilk kademe belediyelerin durum değerlendirilmesi yapıldı.

2017 – 2021 yılları arasını çerçevesi dahiline alan 5 yıllık yatırım süreci dahilinde belediye sınırları içerisindeki mahallelerde planı gerçekleştirilen değişiklikler, kentsel dönüşüm projeleri, sit alanlarının durumu ve altyapı projeleri, düşünülen yeni imar alanları ve planlanan yeni yol çalışmaları hakkında görüşmeler gerçekleştirildi. Melikgazi İlçesi’nde ilerlemekte olan süreç dahilinde gerçekleştirilmesi planlanmış olan yatırımlar için daha sonra tekrardan aynı çatı altında toplanılacak.

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ