$ DOLAR → Alış: 5,69 / Satış: 5,71
€ EURO → Alış: 6,39 / Satış: 6,41

Kayseri’den Kar Fotoğrafları

Kayseri’de sabah saatlerinde etkisini hızlı bir şekilde göstermiş olan güneşli hava, hemen sonrasında yerini kar yağışına hızlı bir şekilde bıraktı.

Kayseri’den Kar Fotoğrafları
  • 14.03.2017

Kayseri’de sabah erken saatlerden saat 11:00’a kadar etkisini gösteren güneşli ve sıcak havanın yerini kar yağışına bırakması beraberinde vatandaşlar zor dakikalar yaşadı. Bu kapsamda şehir merkezinde birden bire etkisini gösteren ve olağanüstü bir şekilde hızlanan kar Kayseri’nin güncel olarak birçok ilçesinde görülmekte.

Kara hazırlıksız şekilde yakalanan vatandaşlardan bazıları, binaların saçaklarına saklanırken bazıları da anın keyfini çıkarttı ve kar altında yürümeyi tercih etti. Kar yağışı hızını kaybetse de seyrek bir durumda hala devam etmekte.  Karın yağmasından dolayı çok büyük mutluluk hissettiklerini aktaran vatandaşlar, çiftçiler için bu karın gönderilen bir hediye olacağına kanaat getirdi.

Mustafa Narim isimli Kayseri’li bir vatandaş ise, Karın yağmasından dolayı çok büyük mutluluk duyduğunu aktardı. Bunun beraberinde Meteoroloji 7.Bölge Müdürlüğü kapsamından alınan bilgiye göre, hava sıcaklıklarının 2 ila 5 derece arasında düşüş göstereceği ve ara ara yağışların devam edecek olduğu öğrenilmiş durumda.

Facebook sayfamızda paylaşmış olduğumuz, “Siz de Bulunduğunuz Yerden Kar Manzaralarını Bizlere Ulaştırabilirsiniz.” adlı gönderimiz beraberinde gelen fotoğrafları sitemizde yayınlıyoruz. Sizde etkinliğe katılabilirsiniz, BURAYA TIKLAYINIZ


Kayseri’den Kar Fotoğrafları

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ