Kayseri Haber / Foto Galeri / Kayseri’den Kar Fotoğrafları

Kayseri’den Kar Fotoğrafları

Kayseri’de sabah erken saatlerden saat 11:00’a kadar etkisini gösteren güneşli ve sıcak havanın yerini kar yağışına bırakması beraberinde vatandaşlar zor dakikalar yaşadı. Bu kapsamda şehir merkezinde birden bire etkisini gösteren ve olağanüstü bir şekilde hızlanan kar Kayseri’nin güncel olarak birçok ilçesinde görülmekte.

Kara hazırlıksız şekilde yakalanan vatandaşlardan bazıları, binaların saçaklarına saklanırken bazıları da anın keyfini çıkarttı ve kar altında yürümeyi tercih etti. Kar yağışı hızını kaybetse de seyrek bir durumda hala devam etmekte.  Karın yağmasından dolayı çok büyük mutluluk hissettiklerini aktaran vatandaşlar, çiftçiler için bu karın gönderilen bir hediye olacağına kanaat getirdi.

Mustafa Narim isimli Kayseri’li bir vatandaş ise, Karın yağmasından dolayı çok büyük mutluluk duyduğunu aktardı. Bunun beraberinde Meteoroloji 7.Bölge Müdürlüğü kapsamından alınan bilgiye göre, hava sıcaklıklarının 2 ila 5 derece arasında düşüş göstereceği ve ara ara yağışların devam edecek olduğu öğrenilmiş durumda.

Facebook sayfamızda paylaşmış olduğumuz, “Siz de Bulunduğunuz Yerden Kar Manzaralarını Bizlere Ulaştırabilirsiniz.” adlı gönderimiz beraberinde gelen fotoğrafları sitemizde yayınlıyoruz. Sizde etkinliğe katılabilirsiniz, BURAYA TIKLAYINIZ


Kayseri’den Kar Fotoğrafları

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir