$ DOLAR → Alış: 5,63 / Satış: 5,65
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Kayseri’de Saadet Partisi Bayraklarını İndirdiler!

Saadet Partisi’nin seçim bürosunun bayraklarını indirdiler.

Kayseri’de Saadet Partisi Bayraklarını İndirdiler!
  • 03.05.2018

Saadet Partisi Kayseri eski İl Başkanı ve milletvekili aday adayı olan Mahmut Arıkan, seçim bürosuna asılı olan parti bayraklarının bazı şahıslar tarafından iplerinin kesilerek indirildiğinin altını çizerek, bu duruma olan tepkisini paylaştı. Arıkan, Siyasi partilerin kesinlikle birbirlerine düşman olmadığını, sadece rakip olduğunu vurguladı.

24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek seçime yönelik siyasi partiler tarafından çalışmaların büyük bir hızla devam ediyor. Bu çalışmalar dahilinde Saadet Partisi de Kayseri’de yer alan il binasına ve seçim bürolarına bayraklarını astı. Ancak partinin merkez Melikgazi ilçe sınırlarında yer alan Hunat Mahallesi’ndeki seçim bürosuna asılı olan parti bayrakları dün gece saatlerinde kimliği henüz tespit edilemeyen şahıs veya şahıslar tarafından ipleri kesilerek yerinden indirildi.

Bu duruma tepkilerini ileten bir süre önce Milletvekili aday adaylığı için İl Başkanlığı görevinden istifasını veren Arıkan, Siyasi partilerin kesinlikle birbirlerini düşman olarak değil, rakip olarak görmesi gerektiğini iletirken, siyasetin düşman sayısı değil dost sayısı artırmak için yapılan bir eylem olduğunun da altını çizerek toplumsal bir mesaj verdi.

Dün gece gerçekleştirilen saldırıya yönelik, toplumdaki kutuplaşmalardan sıyrılmak için çalışacağız diyerek tepki gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ