Kayseri Haber / Emlak Haberleri / Kayseri’de müthiş yatırım fırsatı

Kayseri’de müthiş yatırım fırsatı

Kayseri’de yapılan yeni bölge hastanesi karşısında ticari alan inşası için ihale usulü arsalar daha evvel satışa çıkarılmıştı. Satışa çıkarılan ilk grupta 8 arsa ihale ile Büyükşehir belediyesi tarafından satılmıştı. İkinci grupta bulunan 8 arsa da gene ihale usulü ile satışa çıkarılacak.

Kayseri’ye yapılmakta olan bölge hastanesi etrafında hiç bir ticari alan, dükkan vs. olmamasından dolayı, çevresindeki yerler Kayseri’de yatırımcıların gözdesi olmuş durumda. Belediyeden ihale ile alınabilek ticari arsalar tam bir yatırım fırsatı.

21 Şubat’ta yapılacak ikinci grup ihale ile bölge hastanesi karşısında 8 arsa satışa çıkarılacak.

Konut+ticaret alanı arsalarının muhammen bedelleri 1 milyon 500 bin TL, konut alanı arsalarının muhammen bedelleri ise 1 milyon 250 bin TL olarak belirlendi.

Arsalar Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesine göre Açık Teklif Usulü İhale ile satılacak. İhale 21 Şubat Çarşamba günü saat 14.00’te yapılacak. İhaleye katılmak isteyenler 21 Şubat Çarşamba günü saat 13.30’a kadar başvurularını yapabilecekler.

İlginizi Çekebilir

Polis memurunun cenaze töreninde duygulandıran feryat: Baba bizi bırakma

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için emniyette tören düzenlendi. Törende merhum polisin üçüz çocuklarının "Baba bizi bırakma" feryadı ise duygusal anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir