$ DOLAR → Alış: 5,57 / Satış: 5,60
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Kayseri’de Kaza… 6 Kişinin Ölümüne Sebep Veren Araç Aranıyor!

Kayseri’de dün akşam saatlerinde aynı aileden 6 kişinin hayatını kaybettiği kazanın oluşmasına sebebiyet veren araç aranıyor.

Kayseri’de Kaza… 6 Kişinin Ölümüne Sebep Veren Araç Aranıyor!
  • 26.03.2018

Kayseri’de dün akşam saatlerinde Üzüm ailesine mensup toplam 6 ferdin hayata gözlerini yummasına sebebiyet veren beyaz renkteki otomobil, polis ekipleri tarafından her yerde didik didik aranıyor.

Kayseri sınırları içerisinde yer  alan Melikgazi İlçesi’ne bağlı Nalçik Bulvarı’nda dün akşam saatlerinde 36 yaşındaki Mehmet Üzüm’ün sürücü koltuğunda oturduğu 38 E 4730 plakalı otomobil, yapılan iddialara göre son rakam grubu tespit edilemeyen 38 KY … plakalı beyaz bir otomobilin sıkıştırması üzerine karşı şeride geçti.

Karşı şeride geçen Mehmet Üzüm kontrolündeki 38 E 4730 plakalı araç, cenaze taşımakta olan 41 BD 308 plakalı ambulansla kafa kafaya çarpıştı. Meydana gelen büyük kazada otomobilin içerisinde yer alan Mehmet Üzüm ve eşi Zehra Üzüm (29), çocukları Safiye Nur (6), Hamza (8) ve yakınları Mustafa Üzüm (29) ile Soner Üzüm (21) hayata gözlerini yumdu.

Olaya yönelik geniş çapta inceleme altına imza atan Kayseri Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheli otomobilin bulunması ve gereken işlemlerin yapılması için çalışmalarını büyük bir hızla devam ettiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nurettin dedi ki:

    Yani bir haber bu kadar kotu verilebilir. ” .. yaptığı iddia..”, ” geniş çapta inceleme altına imza atan Kayseri emniyeti..”, ” şüpheli otomobilin bulunması ve gereken işlemlerin yapılması..” … Bunlar nasıl cümleler arkadaşlar, siz nasıl gaxetecilersiniz ?

  2. Nurettin dedi ki:

    Yani bir haber bu kadar kotu verilebilir. ” .. yaptığı iddia..”, ” geniş çapta inceleme altına imza atan Kayseri emniyeti..”, ” şüpheli otomobilin bulunması ve gereken işlemlerin yapılması..” … Bunlar nasıl cümleler arkadaşlar, sizler nasıl gaxetecisiniz ?

YORUM YAZ