$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,05

Kayseri’de Bir İntihar Vakası Daha…

Psikolojik sorunları iddia edilen bir genç kendisine kesici aletle zarar verdi. Ardından ise bir binanın 2.katına çıkıp kendini atmak istedi. Olay, komiser yardımcısının sarılmasıyla birlikte son buldu.

Kayseri’de Bir İntihar Vakası Daha…
  • 08.09.2018

Kayseri’de kendisine kesici bir aletle zarar vererek bir binanın 2. katına çıkan şahsı, komiser yardımcısı ‘Bana sarılacaksın’ diyerek ikna etti. Komiser yardımcısına sarılarak aşağı inen şahıs, tedavi altına alındı.

PSİKOLOJİK SORUNLARI OLAN GENÇ ÇATIYA ÇIKTI, İNTİHAR ETMEK İSTEDİ

Kayseri’de, Seyitgazi Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi üzerinde bulunan 2 katlı bir binada meydana gelen olayda, psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 31 yaşındaki Tarık S., çatıya çıkarak intihar etmek istedi. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

POLİS, “SEN BANA BIRAK, BANA SARILACAKSIN” DİYEREK İKNA ETTİ

Olay yerine gelen komiser yardımcısı, Tarık S.’yi ikna etmek için uğraştı. Çatıya çıkan komiser yardımcısı, Tarık S.’ye, “Sen bana bırak, bana sarılacaksın” diyerek ikna etmeye çalıştı. Bir süre sonra ikna olan Tarık S., komiser yardımcısına sarılarak intihardan vazgeçti.

KOMİSER YARDIMCISI, VATANDAŞLARDAN TAKDİR TOPLADI

Komiser yardımcısı ile beraber aşağıya inen Tarık S., ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Komiser yardımcının olumlu tavırlarıyla şahsı intihardan vazgeçirmesi, çevredeki vatandaşlardan takdir topladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ