$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Kayseri Valisi, Şehit Kilci’nin Mevlidine Katılım Gerçekleştirdi!

Vali Süleyman Kamçı, şehit polis memuru Ahmet Cihan Kilci’nin Melikgazi İlçesi Hürriyet Mahallesi sınırlarında bulunan baba ocağında okutulan Mevlid-i Şerife katılım gerçekleştirdi.

Kayseri Valisi, Şehit Kilci’nin Mevlidine Katılım Gerçekleştirdi!
  • 21.04.2017

Garnizon Komutanı Tüğgeneral Ercan Teke, 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tuğgeneral Selçuk Aygün, Vali Yardımcısı Zekeriya Güney, Erkaya Yırık, Develi Kaymakamı Murat Duru, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, İl Müftüsü Şahin Güven ile birlikte şehit evine gelen Vali Kamçı, şehit babası Ejder Kilci ve ailesi başta olmak üzere yakınlarına ve mahalle sakinlerine bir kez daha baş sağlığında bulundu.

Vali Kamçı, devlet olarak hayatın her alanında ve her saniyesinde şehitlerin emaneti olarak geriye kalan ailelerinin yanında olacaklarının altını çizerek, Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet, babası Ejder Kilci’ye ve yakınlarına sabır dilediğini belirtti.

Şehidin geride bıraktığı emanetlerine sahip çıkarak, onun mezarında rahat uyumasını sağlamanın kendilerinin bir numaralı görevi olduğunun altını çizdi. Vali Kamçı, Ahmet Cihan Kilci gibi yiğit vatan evlatlarının hiçbir zaman unutulmayacak ve unutturulmayacak olduğunu ileterek, Ahmet’in artık tüm milletin evladıo lduğunu iletti.

Kuran’-ı Kerim tilavetiyle başlayan şehidin mevlit programının devamında dualar okundu ve duaların okunmasının ardından yemek verildi. Yemeğin yenilmesinin hemen sonrasında ise mevlid programından Vali ve programa katılanlar dağıldılar.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ