$ DOLAR → Alış: 4,64 / Satış: 4,66
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,43

Kayseri Tramvay Saatleri

2017 Yılı Nisan ayı içerisinde Kayseri Tramvay Saatlerini sizler için yayınlıyoruz. Bu kapsamda, tramvayın hareket ettiği güzergah ve saatleri haberimizde…

Kayseri Tramvay Saatleri
  • 11.04.2017

Kayseri Tramvay Saatleri birçok kişi tarafından merak konusu haline gelmiştir. Hastaneye olan randevunuza yetişmek için ihtiyacınız olan tramvay saatleri, bununla birlikte bir buluşmaya, geziye veya herhangi bir etkinliğe gideceğiniz zaman ihtiyacınız olacağı bir konudur.

Kayserihaber.com ekibi olarak siz değerli okuyucularımızla, Kayseri Tramvay saatlerini paylaşıyoruz.

Tramvay, Organize Sanayi’den hareket etmeye başlarken sırasıyla Tınaztepe, 19 Mayıs, Belsin Kürsü, Selimiye, Anafartalar, Keykubat, Sakarya, Stadyum, Köprülü Kavşak, Yazı Bağları, Esentepe, Yeni Sanayi – DSİ, Ana Tamir, Karayolları, Aydınlıkevler, Eski Sanayi, Düvenönü, Cumhuriyet Meydanı, Büyükşehir Belediyesi, Fuzuli, Alparslan, Tuna, Erciyesevler, Çifte Kümbet, Yıldızevler, Doğu Terminali, Mimar Sinan Kavşağı, Fabrikalar, Kumarlı, Harikalar Diyarı, Cırgalan, Ahi Evran, Gesi Kavşağı, Beyazşehir 1, Toki Kavşağı, Beyazşehir 2, İldem 1, İldem 2, İldem 3, İldem 4, İldem 5’e uğramaktadır.

Talas Cemil Baba Tramvayı ise, Cumhuriyet Meydanı’ndan hareketle sırasıyla, Büyükşehir Belediyesi,Fuzuli, Alparslan, Tuna, güzergahını takip ederek Sema Yazar Parkı’na dönmektedir ve devamında, Şehit Mustafa Şimşek, Şehit Furkan Doğan, Teknopark, Erciyes Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi Hastaneleri, Lojmanlar, Kızılay Kan Merkezi, Yurtlar Bölgesi, Bahçelievler, Talas Belediyesi, Talas Cemil Baba güzergahında hareket etmektedir.

Detaylı istasyon zaman çizelgesine, direkt olarak Kayseri Ulaşımın resmi internet sitesi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm tramvay durakları ve hatları boyunca saatler yazmaktadır.

>> http://www.kayseriulasim.com/cizelge.aspx

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Arif dedi ki:

    Sabah ilk kacta başladığını yazacaksiniz lafi eveleyip gevelemişsiniz

  2. Mustafa dedi ki:

    Aynen bravo

  3. Melek dedi ki:

    Fuzuliden gecen talas cemik baba tranvayi bahceli evlere gidiyor mu

YORUM YAZ