$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

Kayseri Erciyesspor’da Yönetim Görev Dağılımı Gerçekleştirildi!

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele etmekte olan Kayseri Erciyesspor’un 25 Şuabt 2017 tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü kongresinde belirlenmiş olan yeni yönetim kurulu üyeleri, görev dağılımı yaptılar.

Kayseri Erciyesspor’da Yönetim Görev Dağılımı Gerçekleştirildi!
  • 01.03.2017

Kulübün başkanlığını Saffet Külahçı, kongre sonucunda alırken, Başkan vekili olarak kendini gösteren İsim Murat Gencer olarak belirdi ve aynı zamanda Gencer, Kayseri Erciyesspor basın sorumluluğunu da aldı. Yaşar Çalışır Altyapı ve Tesislerden Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu ve bu kapsamda Ahmet Demir ise Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak kendini gösteriyor.

Kayseri Erciyesspor Genel Sekreter’i Abdulah Ogan olarak kendini gösteriyor. Aynı zamanda Sıtkı Yüksel, Kulübün Sağlık İşleri Sorumluluğuna getirildi. Muhasebe Sorumlusu Hulusi Yördem olurken bunun beraberinde Reklam – Stadyum Müsabaka Sorumlusu Sebahattin Cansu ve Erkan Yüce olarak kendini gösteriyor.

Halkla İlişkiler Sorumluluğuna getirilen isim Ahmet Battal oldu ve Hukuk Sorumluluğuna ise Semih Emin Akbulut yerleştirildi. AR – GE sorumluluğuna Yalçın Dağtekin gelirken, bunun beraberinde Satınalma Sorumluluğunda kendini gösteren isim Bayram Patır oldu. Yurtdışı Transfer Komitesi ise Edi Lops Da Silva, Kader Mangane ve Tresor Lomana Lualua’dan oluşuyor.

Bundan 2 sezon önce Süper Lig’de boy göstermekte olan Kayseri Erciyesspor, TFF 1. Lige düşmüştü ve ardından 2.lige düşüş göstermişti. Kayseri Erciyesspor’un çok uzun zamandır başkanı yoktu. 7 Kez olağan ve olağanüstü genel kurul düzenlendi ve 2 kezde kayyuma devri gerçekleştirildi. Kayseri Erciyesspor sonunda yeni yönetimiyle buluştu.

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ