$ DOLAR → Alış: 4,64 / Satış: 4,66
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,43

Kayseri Enerji Kimlik Belgesi Veren Firmalar

Enerji Kimlik Belgesi, binalarda enerji verimlilik sınıfını belirleyen bir uygulamadır. Enerji ve Danışmanlık firmaları aracılığıyla verilen bu belge 2 farklı kategoride verilmektedir.

Kayseri Enerji Kimlik Belgesi Veren Firmalar
  • 14.04.2017

2011 yılı öncesinde yapı ruhsatını alan binalar “Mevcut bina” kategorisinde incelenirken, 2011 yılı sonrasında yapı ruhsatı alan binalar “Yeni bina” kategorisinde incelenmektedir.

2 Mayıs 2017 tarihine kadar enerji kimlik belgesi olmayan binalarda hiçbir şekilde satış, kiralama, alım işlemleri yapılamayacak. 2 Mayıs 2017 tarihine kadar Enerji Kimlik Belgenizi çıkartmanız gerekmektedir.

Enerji verimlilik sınıfı A sınıfından G sınıfına kadar uzanış göstermektedir. 2011 yılı öncesinde yapı ruhsatı almış olan mevcut binalarda herhangi bir sınıf zorunluluğu bulunmamaktadır. A sınıfı enerji sınıfına da sahip olabilirsiniz, G sınıfı da fakat 2011 yılı sonrasında yapı ruhsatı almış olan yeni binalarda C sınıfına kadar zorunluluk vardır. Eğer C sınıfından daha düşük bir enerji verimliliği bulunuyorsa, bu binada yine aynı şekilde satım, alım işlemleri yapılamayacak.

Bu kapsamda Kayseri’de en bilindik ve müşteri ağı geniş olan AVA Mühendislik, diğer firmalara kıyasla çok daha cazip fiyatlar ve yüksek hizmet kalitesiyle kendini göstermektedir. 2 – 3 gün içerisinde Enerji Kimlik Belgesi işlemlerini, binadan hiç kimseyi yormadan yapıp, teslimatı gerçekleştirmektedir.

İstasyon Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Adalet Plaza 4/22 adresinden ulaşım sağlayabileceğiniz AVA Mühendislik‘e aynı zamanda 0352 338 24 84 / 0850 346 56 07 NO’lu telefonlardan da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri Enerji Kimlik Belgesi işlemlerinizi büyük bir titiz ve hassas çalışma sonucunda yapıp, yine aynı titizlikte teslim işlemlerini gerçekleştirecek olan firma, uygun fiyat – yüksek kalite iş modeliyle müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ