$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Kayseri Beştepeler’de Şüpheli Ölüm!

Kayseri Beştepeler piknik alanında vatandaşlar tarafından görülen yerde yatan gencin olay yerinde hayata gözlerini yumduğu bildirildi. Olay yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacak ve ona göre gerekli işlemler yapılacak.

Kayseri Beştepeler’de Şüpheli Ölüm!
  • 22.08.2017

Kayseri’deki Beştepeler piknik alanında 21 yaşındaki genç ölü bulundu. Gencin kesim ölüm nedeni şuanlık belli değilken, yapılacak otopsinin ardından tamamen netleşecek.

Alınan bilgiler neticesinde, Melikgazi İlçesine bağlı olan Beştepeler piknik alanında vatandaşların bir kişinin yerde cansız bir şekilde yatar vaziyette olduğunu görmesi üzerine polislere haber verdiği ve ardından polis ekiplerinin hızlı bir şekilde olay yerine geldiği öğrenildi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri yerde yatan gencin olay yerinde hayata gözlerini yumduğu bilgisini iletti.

Olay yerinde gerçekleştirilen incelemelerin ardından 21 yaşındaki cansız bedenin U.Ç’ye ait olduğu belirlendi. Ceset, yapılan incelemelerin ardından morga kaldırılırken, yetkililer 21 yaşındaki U.Ç’nin kesin ölüm nedeninin yapılacak olan otopsinin ardından netlik kazanacağına ve ona göre hareket edileceğini iletti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ