Kayseri Haber / Gündem / Kayseri Beştepeler’de Şüpheli Ölüm!

Kayseri Beştepeler’de Şüpheli Ölüm!

Kayseri’deki Beştepeler piknik alanında 21 yaşındaki genç ölü bulundu. Gencin kesim ölüm nedeni şuanlık belli değilken, yapılacak otopsinin ardından tamamen netleşecek.

Alınan bilgiler neticesinde, Melikgazi İlçesine bağlı olan Beştepeler piknik alanında vatandaşların bir kişinin yerde cansız bir şekilde yatar vaziyette olduğunu görmesi üzerine polislere haber verdiği ve ardından polis ekiplerinin hızlı bir şekilde olay yerine geldiği öğrenildi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri yerde yatan gencin olay yerinde hayata gözlerini yumduğu bilgisini iletti.

Olay yerinde gerçekleştirilen incelemelerin ardından 21 yaşındaki cansız bedenin U.Ç’ye ait olduğu belirlendi. Ceset, yapılan incelemelerin ardından morga kaldırılırken, yetkililer 21 yaşındaki U.Ç’nin kesin ölüm nedeninin yapılacak olan otopsinin ardından netlik kazanacağına ve ona göre hareket edileceğini iletti.

 

İlginizi Çekebilir

Recep Bebek Yaşama Tutunmak İçin Yardım Eli Bekliyor!

Kayseri'de Örs ailesinin evlendikten 15 yıl sonra tüp bebek yöntemiyle kucaklarına aldıkları Recep bebeğin böbrek üstü kanser hastalığı nüksetti. Recep bebek, kanseri yenmek için yardım eli bekliyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir