$ DOLAR → Alış: 5,35 / Satış: 5,37
€ EURO → Alış: 6,10 / Satış: 6,12

KAYMEK Kazandırıyor!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi kapsamında bulunan KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları, kursiyerleri meslek sahibi yapmak için çalışmaya bütün hızlarıyla devam ediyor.

KAYMEK Kazandırıyor!
  • 06.03.2017

Sanayi tipi dikiş makinesi kursuna katılım gerçekleştiren kursiyerler, internet üzerinden sipariş alıyorlar ve aile bütçelerine katkı sağlıyorlar. Çok kısa bir zaman içerisinde para kazanmaya başladılar.

KAYMEK’in mesleki eğitim kursları arasında yer alan sanayi tipi dikiş makinası kursu çok fazla kursiyere iş sahibi olma avantajı sağlıyor. Erkilet’te bulunan KAYMEK Merkezi’nde yer alan sanayi tipi dikiş makinesi kursuna katılım gerçekleştiren kursiyerler, artık aile ekonomisine katkıda bulunmaya başlamış durumdalar.

Kursiyerler arasında yer alan evli ve 2 çocuğu bulunan Meltem Tarı, evde boş durmamak adına katılım gerçekleştirmiş olduğu kursta sanayi tipi dikiş makinası ve overlok makinesi kullanmayı öğrendiğinin altını çizdi. Aktif olarak internet üzerinden sipariş alıp önlük dikmekte olduklarını belirten Meltem Tarı, bu şekilde aile bütçesine ek destek sağladığının altını çizdi.

KAYMEK Eğitmeni Mukaddes Şener ise, sanayi tipi dikiş makinelerinin çok bilinmekte olan bir kurs olmadığını fakat doluluk oranın bu kurslarda çok fazla olduğunu aktararak, Sanayide kullanılmakta olan makineleri kursiyerlere öğrettiklerini belirtti.

Seri ve düzgün dikimin öğrenildiği kurs 3.5 ay boyunca devam ediyor. Kurs sonrasında MEB onaylı sertifika veriliyor. Çalışmak isteyen kursiyerlere tekstil sanayi üzerinde ara eleman olarak iş bulma imkanı sağlanabilmekte. Kursiyerlerin kendi evlerinde sipariş alıp aile bütçesi

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ