$ DOLAR → Alış: 5,57 / Satış: 5,60
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Melikgazi’de!

Osman Hilmi Kalpaklıoğlu İmam Hatip Lisesi öğrencileri “Asım’ın Nesli Kariyer Yapıyor” temalı proje çalışmaları için Melikgazi Belediyesi’ne bir ziyaret düzenleyerek, Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’tan belediye çalışmaları ve hizmetlerine yönelik bilgi aldı.

İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Melikgazi’de!
  • 29.03.2017

Kayseri’nin en kalabalık ilçesi olarak bulunan Melikgazi Belediyesi’nin gerçekleştirdiği yatırım ve hizmetlerden dolayı, örnek ve referans belediye olarak gösterilmekte olduğunun altını çizen Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Gençlerin birey olarak toplumda görev almalarını ve bu kapsamda paylaşım yapmalarını dilediklerini belirtti.

Bu tür eğitim programlarıyla birlikte gerçekleştirdikleri etkinlik ve çalışmalarla birlikte kamuoyunu bilgilendirdiklerini ve bilinçlendirdiklerini aktardı. Melikgazi Belediyesi olarak doğaya ve çevreye çok büyük ölçüde önem verdiklerini belirten Büyükkılıç, spora ve sporcuya da çok büyük önem verdiklerinin altını çizdi. Esnaf ve ticaret erbabına vermiş oldukları önemin de çok büyük olduğunu belirtti.

Eğitim ve öğretime desteklerini asla esirgemediklerini aktaran Büyükkılıç, 11 adet okul inşası yaparak eğitimin hizmetine verdiklerinin altını çizdi. Yani toplumun tüm kesimini baştan aşağı önemseyip, her türlü desteği verdiklerini aktaran Büyükkılıç, Sonucunda da referans belediye olmayı hak kazandıklarını belirtti.

Osman Hilmi Kalpaklıoğlu 9.sınıfta eğitim ve öğretim faaliyetlerini yürütmekte olan 104 öğrenci ve öğretmenleriyle yaptıkları bu ziyarette, soru cevap şeklinde devam eden toplantısın ardından belediye hizmet binasını ve iletişim merkezini gezerek, belediyenin çalışmalarını bizzat yerinde inceledi ve bilgi aldılar.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ