$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İftar Yemeğini Asker ve Güvenlik Korucularıyla Birlikte Yaptı!

Süleyman Soylu, bu kahramanlığın ve mücadelenin devam ettiği sürece, dünyanın en büyük 10 devletinden biri olunacağının kesin olduğunun altını çizdi. Kahramanlığın 50 yıl, 100 yıl sonra Çanakkale Zaferi gibi yeni nesiller tarafından anılacağını dile getirdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İftar Yemeğini Asker ve Güvenlik Korucularıyla Birlikte Yaptı!
  • 29.05.2017

İşişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak’ta vazifelerini yerine getiren asker ve güvenlik korucularıyla birlikte iftar yemeğini yedi. Betüşşebap’taki ziyaretinin sonrasında helikopterle birlikte Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığı’na ulaşan Soylu’yu, Tugay Komutanı Tuğgeneral Ercan Yaşin misafir etti.

Ardından ise Jandarma Genel Komutanı Yaşar Güler, Vali Ali İhsan Su, 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanı Tümgeneral Aydoğan Aydın ve tugay karargahına geçen Soylu, kuvvet komutanlarından brifing aldı.

Soylu, tugay yemekhanesinde jandarma özel harekat (JÖH), askerler ve güvenli korucularıyla birlikte yaptığı iftarla birlikte , terör örgütü PKK ile mücadele çok başarılı bir seyir izleyeceklerini vurguladı. Milletin arasında fitne ve fesat sokulmaya, kardeşliğin tamamen yıkılmaya çalışıldığını dile getiren Soylu, her şeyden önce görevlerinin bu birlik ve beraberliği bozdurmamak olduğunu iletti.

Milletin duasının her an, her saniye güvenlik güçlerinin arkasında olduğunun altını çizen Soylu, devletin de tüm imkanlarının ve kararlığının askerlerle olduğunu vurgularken, güvenlik güçleri tarafından yapılan kahramanlığın millete çok büyük moral verdiğini de askerlere ileterek yüzlerini güldürdü.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ